Carmelo Anthony debiutavo Portlando „Trail Blazers“ (5/10) komandoje, su kuria patyrė pralaimėjimą.

Terry Stottso auklėtiniai svečiuose 104:115 (28:27, 26:26, 25:35, 25:27) pripažino Naujojo Orleano „Pelicans“ (5/9) pranašumą.

C.Anthony per 24 minutes pelnė 10 taškų ir atkovojo keturis kamuolius. Jis pataikė 4 metimus iš 14.

Buvusi NBA žvaigždė dvikovą pradėjo startiniame penketuke ir progų atakuoti nelaukė, jis išmetė pirmuosius du „Trail Blazers“ komandos metimus.

Portlando klubas žaidė be Damiano Lillardo.

Trečiajame kėlinyje Nicolo Melli dėjimas didino „Pelicans“ komandos pranašumą 83:70. Svečiai po to dar buvo priartėję iki šešių taškų, bet paskutiniame kėlinyje šeimininkai atstatė dviženklę persvarą.

„Trail Blazers“: C.J.McCollumas 22, Hassanas Whiteside‘as 14 (14 atk. kam.), Anfernee Simonsas 13, Nassiras Little 12, Kentas Bazemore‘as 11.

„Pelicans“: Jrue Holiday 22 (10 rez. perd.), Brandonas Ingramas 21, J.J.Redickas 18, Nicolo Melli 14, E‘Twaune‘as Moore‘as 11.