„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Madrido „Atletico“ futbolininkus.

Kieranas Trippieras 7-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Mario Hermoso 20-ąją minutę atliko smūgį, tačiau jis vartininkui problemų nesukėlė ir pastarasis lengvai atrėmė kamuolį.

Ivanas Rakitičius 26-ąją minutę taip pat išbandė savo laimę atlikdamas smūgį, tačiau Janas Oblakas atrėmė kamuolį ir rezultatas išliko nepakitęs.

Luiso Suarezo 37-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai greta vartų ir nepasinaudojo puikia galimybe pasižymėti.

Alvaro Moratos 40-ąją minutę smūgiuotas kamuolys galva atsidūrė vartininko rankose.

Pirmojo kėlinio pabaigoje vienas iš „Barcelonos“ žaidėjų baudos aikštelėje palietė kamuolį ranka, tačiau teisėjas nusprendė vienuolikos metrų baudinio neskirti.

„Barcelonos“ surengtos kontratakos smaigalyje atsidūręs Lionelis Messi 86-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė katalonus į priekį 1:0.