Giannis Antetokounmpo vos per 14 minučių užfiksavo dvigubą dublį ir su Milvokio „Bucks“ (18/3) įsirašė triuškinamą pergalę.

Mike‘o Budenholzerio auklėtiniai namuose 132:88 (33:15, 39:30, 28:17, 32:26) sutriuškino Niujorko „Knicks“ (4/17) krepšininkus.

Niujorko klube žaidė Lietuvoje gimęs Ignas Brazdeikis, kuris aikštėje praleido 18 minučų, pelnė 6 taškus ir atkovojo 3 kamuolius. Puolėjas pataikė 2 metimus iš 9.

Jis žaidė daugiausia minučių ir pelnė daugiausia taškų šiame sezone.

12-ąjį kartą iš eilės laimėjusi „Bucks“ komanda vienu metu pirmavo net 47 taškų persvara.

Šeimininkai jau po pirmojo ketvirčio buvo priekyje 18 taškų, po dviejų kėlinių pirmavo 27 taškais ir mačo nugalėtojas jau tada atrodė aiškus.

G. Antetokounmpo nugalėtojams pelnė 29 taškus ir atkovojo 15 kamuolių, jam tereikėjo žaisti vos 22 minutes.

„Bucks“ pergalių serija yra ilgiausia visoje NBA šiame sezone ir klubo istorijoje nuo 1981 metų.

„Knicks“: Julius Randle‘as 19, Damyenas Dotsonas 15, Allonzo Trieras 10, Kadeemas Allenas 9.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 29 (15 atk. kam.), D.J.Wilsonas 19, Khrisas Middletonas 16, George‘as Hillas 14, Donte DiVincenzo 11.