Puikiai žaidęs Gobertas neišgelbėjo „Jazz“ Filadelfijoje

Dar vieną nesėkmę NBA patyrė pastaruoju metu stringanti Jutos „Jazz“ (12/9) ekipa, išvykoje nusileidusi Filadelfijos „76ers“ (15/6) klubui – 94:103 (23:31, 19:29, 24:25, 18:28).

Šeimininkai šį mačą ne tik laimėjo, bet ir atliko tai be didesnės intrigos. Dar iki ilgosios pertraukos „76ers“ pabėgo 60:42, o didžiąją dalį likusio rungtynių laiko tiesiog išsaugojo dviženklį pranašumą.

Geriausią sezono mačą sužaidė Rudy Gobertas. Nors prancūzas neišgelbėjo nuo nesėkmės, tačiau per 36 minutes pelnė 27 taškus (11/15 dvitaškių, 5/10 baudų metimų), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, kartą suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Įdomu tai, kad į trigubą dublį šiame mače pretendavo iškart du australai – universalumu žibėjo tiek Benas Simmonsas (14 taškų, 8 atk. kam., 9 rez. perd.), tiek Joe Inglesas (13 taškų, 8 atk. kam., 8 rez. perd.).

Jutos klubui viso mačo metu koją kišo pro šalį laidyti tritaškiai (5/22, 23 procentų taiklumas) ir net 19 prarastų kamuolių.

Banguotą sezoną ir toliau žaidžia „Jazz“ gynėjas Mike‘as Conley. Amerikietis per 23 minutes pelnė tik 7 taškus, o po ilgosios pertraukos aikštę paliko susižeidęs kirkšnį.

Filadelfijos klubas namie laimėjo visus dešimt žaistų mačų, nors šį kartą ir vertėsi be Josho Richardsono bei Trey‘aus Burke.

„Jazz“: Rudy Gobertas 27 (12 atk. kam., 11/15 dvitaškių, 3 blokai), Donovanas Mitchellas 18 (1/6 tritaškių), Joe Inglesas 13 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Bojanas Bogdanovičius 9 (3/11 metimų).

„76ers“: Tobiasas Harrisas 26 (9 atk. kam.), Alas Horfordas 17 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Joelis Embiidas 16 (11 atk. kam., 4 rez. perd.), Benas Simmonsas 14 (8 atk. kam., 9 rez. perd., 4 per. kam.), Matisse‘as Thybulle 9 (3/3 tritaškių).