Rashfordo dublis sugadino Mourinho sugrįžimą į Mančesterį

Sėkmingas Jose Mourinho startas Londono „Tottenham“ gretose nutrūko. Puikiai žaidęs Marcusas Rashfordas inicijavo gražią „Manchester United“ pergalę Anglijos „Premier“ lygoje rezultatu 2:1.

Nors pergalė iškovota palyginti nedideliu skirtumu, „Manchester United“ futbolininkai atrodė gyvi ir abiejų kėlinių metu kūrė pavojingas progas. Prie tokio gero žaidimo svariai prisidėjo M. Rashfordas. Anglas puikiai jautėsi kairiajame aikštės krašte ir kėlė daug problemų varžovų vartams.

Būtent dešimtasis „Manchester United“ numeris išvedė komandą į priekį, kai tiksint vos šeštai pirmojo kėlinio minutei atliko tikslų smūgį ir nuginklavo Londono ekipos vartininką.

Blankiai žaidę „Tottenham“ besibaigiant pirmam kėliniui išlygino rezultatą.

Magišką akimirką pademonstravęs ir meistriškai kamuolį suvaldęs Dele Alli grąžino intrigą – 1:1.

Antrajame kėlinyje „Manchester United“ ir vėl atrodė geriau, o 49-ąją minutę dar ir išsiveržė į priekį.

Vienas pats porą gynėjų įveikęs M. Rashfordas uždirbo vienuolikos metrų baudinį, kurį vėliau pats ir realizavo.

Besibaigiant rungtynėms tas pats D. Alli dar turėjo galimybę išlyginti rezultatą, visgi „raudonieji velniai“ drausmingai apsigynė, išplėšė pergalę rezultatu 2:1 ir iškovojo tris taškus.

Ši pergalę jiems leido „Premier“ lygoje kilstelėti iškart per keturias pozicijas iki šeštosios, tuo tarpu „Tottenham“ nusmuko į aštuntą vietą.