„Menchengladbacho „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionate 2:1 palaužė Miuncheno „Bayern“ futbolininkus.

Ivanas Perišičius antrojo kėlinio pradžioje puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0.

Ramy Bensebaini 60-ąją minutę tiksliu smūgiu galva atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Ramy Bensebaini per pridėtą laiką realizavo vienuolikos metrų baudinį ir išplėšė šeimininkams pergalę 2:1.

Tuo tarpu kitame susitikime Dortmundo „Borussia“ net 5:0 sutriuškino „Dusseldorf“ futbolininkus.

Puikaus perdavimo sulaukęs Marco Reusas 42-ąją minute sėkmingai nuginklavo vartininką ir išvedė „Borussia“ į priekį 1:0.

Jadonas Sancho 53-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Visgi teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos pagalba užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Thorganas Hazardas 58-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino pranašumą 2:0.

Jadonas Sancho 63-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rezultatas tapo 3:0.

M.Reusas 71-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką 4:0.

Netrukus J.Sancho taip pat dar kartą nukreipė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo triuškinamas 5:0.

„Bayern“ Vokietijoje su 24 taškais lieka šeštas, Dortmundo „Borussia“ su 26 yra trečia.