Filadelfijos „76ers“ (18/7) komanda namuose ir toliau nepralaimi – čia laimėjo 13 kartą iš tiek pat žaistų dvikovų.

Bretto Browno auklėtiniai 97:92 (26:27, 29:23, 28:26, 14:16) įveikė Denverio „Nuggets“ (14/8) klubą.

Joelas Embiidas nugalėtojams pelnė 22 taškus, o likus žaisti 15,3 sekundėms jis pataikė du labai svarbius baudų metimus.

„76ers“ apskritai laimėjo septintą kartą iš paskutinių aštuonių rungtynių.

Tuo tarpu „Nuggets“ pirmajame kėlinyje dėl traumos prarado rezultatyviausią savo žaidėją Jamalą Murray bei patyrė penktąją nesėkmę iš paskutinių šešių mačų.

„76ers“ paskutiniojo kėlinio pradžioje pirmavo 10 taškų, svečiai perėmė iniciatyvą ir buvo priartėję per vieną metimą, bet šeimininkai atsilaikė.

„Nuggets“: Willas Bartonas 26, Nikola Jokičius 15 (11 rez. perd., 7 atk. kam.), Gary Harrisas 14, Paulas Millsapas 10.

„76ers”: Joelas Embiidas 22 (10 atk. kam.), Tobas Harrisas 20, Matisse Thybulle 13, Alas Horfordas 11.