„Trail Blazers“ nepaliko šansų buvusiai Anthony komandai

Pergalę NBA iškovojo Portlando „Trail Blazers“ (10/15) komanda, kuri namuose 115:87 (32:22, 28:19, 26:18, 29:28) įveikė Niujorko „Knicks“ (4/20) krepšininkus.

Nugalėtojams 31 tašką pelnė Damianas Lillardas, kuris pataikė 8 tritaškius iš 12.

Prieš buvusią komandą žaidęs Carmelo Anthony pataikė penkis metimus iš 13 ir surinko 16 taškų.

Tuo tarpu Ignas Brazdeikis „Knicks“ klubo gretose per keturias minutes prametė vieną tritaškį, atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

Blogai pasirodė trečiasis „Knicks“ šaukimas R.J. Barrettas, kuris pataikė 1 metimą iš 9 ir surinko penkis taškus.

Portlando klubas jau pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklę persvarą, o antroje mačo pusėje skirtumas tapo triuškinantis.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardasa 31 (8/12 trit.), Hassanas Whiteside‘as 17 (15 atk. kam.), Carmelo Anthony ir Anfernee Simonsas po 16.

„Knicks“: Julius Randle‘as 15,  Mitchellas Robinsonas 14, Allonzo Trieras 13, Bobby Portisas 11 (10 atk. kam.), Marcusas Morrisas 10.