Lietuvio Giedriaus Arlauskio atstovaujama Klužo CFR komanda žais kitame UEFA Europos lygos etape. Tokią galimybę rumunai užsitikrino rezultatu 2:0 įveikdami Glazgo „Celtic“.

Abu įvarčius Klužo ekipa pelnė antrajame kėlinyje.

49-ą minutę pasižymėjo Andrei Burca, vėliau įvartį pelnė ir Damjanas Djokovičius.

Lietuvis rungtynes pradėjo startiniame vienuoliktuke ir sužaidė visas 90 minučių.

Paskutinėse grupių etapo rungtynėse vietą kitame etape užsitikrino ir Londono „Arsenal“, kurie sužaidė lygiu rezultatu 2:2 su „Saint Liege“.

Freddie Ljungbergo vadovaujama komanda tik rungtynių pabaigoje išsigelbėjo ir per kelias gerai sužaistas minutes panaikino dviejų įvarčių atsilikimą. Tai padaryti padėjo Alexandras Lacazettas ir Bukayo Saka.

„Arsenal“ savo grupėje sugebėjo dar ir užimti pirmą vietą, nors surinko vos 11 taškų.