Dviejų pralaimėjimų seriją Vieningoje lygoje pavyko nutraukti Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (6/4) komandai, kurios garbę gina Mindaugas Kuzminskas bei Mantas Kalnietis.

Jevgenijaus Pašutino kariauna namuose 83:75 (16:25, 22:12, 22:22, 23:16) nugalėjo Permės „Parma“ (3/8) klubą, prie kurio vairo stovi Kazys Maksvytis bei rungtyniauja Adas Juškevičius ir Eigirdas Žukauskas.

M.Kuzminskas per 32 minutes pelnė 12 taškų (4/8 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 1/4 baudų metimai), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 3 kartus prasižengė, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 9 naudingumo balus.

M.Kalnietis žaidė 32 minutes, įmetė 9 taškus (3/6 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), sugriebė 5 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, 3 sykius pažeidė taisykles, išprovokavo 4 pražangas ir dvikovą baigė su 13 naudingumo balų.

E.Žukauskas per 21 minutę surinko 2 taškus (1/1 dvitaškis, 0/3 tritaškiai, 0/2 baudų metimai), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 sykius prasižengė, išprovokavo pražangą ir išsiskyrė tik 1 naudingumo balu.

A.Juškevičius rungtyniavo 23 minutes ir per šį laiką pelnė 6 taškus (0/1 dvitaškis, 2/5 tritaškiai), sugriebė 1 bei perėmė 2 kamuolius, 6 kartus asistavo komandos draugams, sykį suklydo, 3 kartus prasižengė, išprovokavo pražangą bei surinko 10 naudingumo balų.

„Lokomotiv-Kuban“: Johnny O'Bryantas 22 (5/8 tritaškiai), Alanas Williamsas 18 (10/11 baudų metimai, 9 atk. kam., 5 kl.), Mindaugas Kuzminskas 12, Dmitrijus Kulaginas 10 (1/6 tritaškiai).

„Parma“: Artiomas Zabelinas 18 (8 atk. kam.), Marekas Mejeris 14 (7 atk. kam.), Lorenzo Williamsas 13 (1/5 tritaškiai), Maksimas Grigorjevas 10 (2/10 tritaškiai).