„Man City“ reikalus Londone išsprendė per vieną kėlinį

„Manchester City“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse užtikrintai 3:0 nugalėjo Londono „Arsenal“ futbolininkus.

Kevinas De Bruyne jau 2-ąją minutę nuostabiu smūgiu išvedė „Man City“ į priekį 1:0.

Nicolaso Pepe 8-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir šeimininkų ataka nutrūko.

Mesutas Ozilas 10-ąją minutę kampinio metu atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau gynėjas sėkmingai išmušė kamuolį nuo savų vartų.

Raheemas Sterlingas 15-ąją minutę sėkmingai uždarė K.De Bruyne perdavimą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Dar vienos „Man City“ atakos smaigalyje atsidūręs K.De Bruyne bandė suklaidinti net tris varžovus, tačiau to padaryti nepavyko ir parado kamuolį.

Ilkay‘aus Gundogano 22-ąją minutę smūgiuotas kamuolys iš tolimos distancijos skriejo gerokai virš vartų.

Nicolas Pepe 34-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai gynėsi užtikrintai.  Po kontakto su varžovu rungtynių tęsti nebegalėjo susižeidęs Seadas Kolašinacas, kuris 39-ąją minutę paliko aikštę.

K.De Bruyne 40-ąją minutę dar kartą nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0.

Įspūdingai rungtyniaujantis K.De Bruyne 42-ąją minutę atliko dar vieną galingą smūgį, tačiau šį kartą „kanonierių“ vartų sargas Berndo Leno atrėmė kamuolį, o pastarasis netrukus sudrebino vartų konstrukciją.

Pierre’o Emericko Aubameyango 48-ąją minutę smūgiuotas kamuolys galva skriejo šalia vartų. Martinelli 52-ąją minutę atliktą reidą į baudos aikštelę sėkmingai sustabdė varžovai ir „Arsenal“ ataka nutrūko.

Grubia klaida pasinaudojęs ir kamuolį perėmęs Gabrieliui Jesusui nepavyko įveikti varžovų vartininkų gynybos, netrukus smūgį atliko R.Sterlingas, tačiau varžovas sėkmingai blokavo kamuolį.

Nicolas Pepe 64-ąją minutę kampinio metu atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukelti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

P.E.Aubameyango 74-ąją minutę smūgiuotas kamuolys kaire koja skriejo šalia vartų. K.De Bruyne 77-ąją minutę atliko dar vieną smūgį, tačiau šį kartą kamuolys atsidūrė B.Leno rankose.

Riyadas Mahrezas 86-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau varžovai sėkmingai blokavo kamuolį.

Puikaus K.De Bruyne perdavimo greitos atakos metu sulaukęs R.Sterlingas 90-ąją minutę pasiuntė kamuolį šalia vartų.