Sausio 18–19 dienomis Belgijos mieste Antverpene jau 17-ąjį kartą surengtos tarptautinės „Flanders Swimming Cup“ plaukimo varžybos. Tradiciškai jose dalyvavo ir būrys lietuvių. Šįsyk čia varžėsi 5 Lietuvos plaukikai – Julius Bačkulis, Deividas Margevičius, Andrius Šidlauskas, Giedrius Titenis ir Kotryna Teterevkova.

Vyrų 100 m plaukime krūtine lietuviai susižėrė abu tauriausios prabos medalius. Nugalėjo A.Šidlauskas (1:00.98), o antras finišavo G.Titenis (1:01:13). Lietuviams rimčiau priešintis bandė tik airis Darragh Greene‘as (1:01.24).

Moterų 200 m plaukime krūtine K.Teterevkova finišavo per 2 min. 28.31 sek. ir laimėjo sidabro medalį. Greičiau plaukė tik danė Thea Blomsterberg (2:27.50). Vėliau 50 m plaukime krūtine lietuvė laimėjo auksą (31.62). Ji už nugaros paliko belges Fleur Vermeiren (31.73) ir Florinę Gaspard (31.92).

D.Margevičius 200 m plaukime peteliške finišavo 6-as (2:03.46), o 50 m plaukime peteliške buvo 4-as (24.35). Nuo bronzos lietuvį skyrė tik 0.07 sek.

J.Bačkulis vakare neplaukė, nes nepateko į finalus.