Kurtinaičio auklėtiniai šventė svarbią pergalę Milane

Svarbią pergalę Eurolygoje pasiekė Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (11/14) ekipa, kuri išvykoje 78:69 (21:16, 18:22, 20:13, 19:18) nugalėjo Milano „AX Armani“ (11/14) komandą su Artūru Gudaičiu.

Per pirmus du kėlinius vyko atkakli kova. Jeigu pirmajame kėlinyje geriau sekėsi „Chimki“ (21:16), tai antrajame ketvirtyje jau geriau žaidė „AX Armani“ (22/18), todėl įpusėjus dvikovai Rusijos klubas vos minimaliai pirmavo – 39:38.

Po didžiosios pertraukos prabėgus minutei „dizaineriai“ buvo priekyje (42:39), bet tada „Chimki“ laimėjo atkarpą 15:0 ir atitrūko – 54:42. Nors Ettore Messinos kariauna turėjo dar 13 minučių grąžinti intrigą, bet arčiau nei 7 taškai sugebėjo priartėti tik paskutinėmis sekundėmis, kai dvikovos baigti jau buvo aiški.

Nugalėtojams Aleksejus Švedas pelnė 18 taškų (2/8 tritaškiai, 6 rez. perd.), Jonas Jerebko – 16 (12 atk. kam.), Devinas Bookeris – 12 (8 atk. kam.), Stefanas Jovičius – 10, Dairis Bertanis pridėjo 9 taškus (3/5 tritaškiai).

A.Gudaitis per 13 minučių įmetė 5 taškus (1/2 dvitaškiai, 3/4 baudos metimai), sugriebė 6 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas, blokavo varžovo metimą, 4 sykius suklydo, 2 kartus prasižengė ir surinko 7 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems 18 taškų (2/8 tritaškiai, 8 rez. perd.) surinko Sergio Rodriguezas, 15 – Vladimiras Micovas, 12 – Kalebas Tarčewskis (9 atk. kam.).