Vitorijos „Baskonia“ ekipa ketvirtadienį Eurolygoje 60:74 nusileido Kauno „Žalgirio“ krepšininkams. Ispanijos klubo vyriausiasis treneris Duško Ivanovičius nemano, kad nesėkmė jau sužlugdė šansus žengti į kitą turnyro etapą, bet pripažįsta, jog galimybės gerokai sumažėjo.

„Mūsų šansai patekti į kitą etapą kiekvieną dieną darosi vis mažesni, bet jie dar išlieka. Turime mažas galimybes ir bandysime kautis iki galo. Prieš mačą sakiau, kad mums svarbiausia yra išlikti kantriems gynyboje visas 40 minučių. Būtent to mums ir pristigo. Kai pirmoje dalyje tik pirmavome, žalgiriečių atkovoti kamuoliai puolant jiems padėdavo mus pasivyti.

Gali turėti problemų puolime, bet jeigu nori laimėti, privalai gynyboje būti daug stipresnis. Per pertrauką žalgiriečiai turėjo tris mačus ir taip išlaikė ritmą, o mes neturėjome rungtynių, tačiau nemanau, kad tai turėjo didelės įtakos.

Atkovoti kamuoliai ne visada yra svarbiausias faktorius, bet šįkart buvo kitaip. Ulanovas nėra aukštaūgis, bet sugriebė 5 kamuolius puolime. Tiksliai nepamenu, bet panašu, kad visi jie buvo per pirmą mačo dalį. Kamuoliai visada keliauja tiems žaidėjams, kurie nori jų, kovoja ir yra susikoncentravę. O mes tiesiog žiūrėjome. Kiekviena komanda gali turėti problemų puolime, kadangi pasitaiko prasta diena ar tiesiog varžovai gerai ginasi, bet tu privalai gerai gintis. Tai darėme gerai 27–28 minutes, tačiau neužteko“, – apmaudą liejo juodkalnietis.

„Baskonia“ (9/16) nuo aštuntos pozicijos atsilieka vos 2 laimėjimais.