Anglijos „Premier“ lygoje svarbią pergalę kovoje dėl ketvirtos vietos iškovojo Londono „Chelsea“ klubas, kuris miesto derbyje namuose 2:1 nugalėjo „Tottenham“.

Šeimininkai sėkmingiau pradėjo mačą ir iškart užgulė varžovų vartus. Į priekį jiems išsiveržti pavyko 15 minutę. Olivier Giroud smūgį iš pradžių atlaikė vartininkas, bet kamuolys nukrito puikioje pozicijoje buvusiam Rossui Barkley. Šio smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą ir atšoko vėl tam pačiam prancūzui O.Giroud. Šįsyk puolėjo smūgis buvo tikslus į apatinį vartų kampą.

Rezultatas padvigubėjo iškart po pertraukos, kai gražiu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų įvartį pelnė gynėjas Marcosas Alonso.

Daug diskusijų sukėlęs epizodas kilo 52-ąją minutę, kai „Tottenham“ saugas Giovani Lo Celso grubiai prasižengė prieš šeimininkų kapitoną Cesarą Azpilicuetą, tačiau po VAR peržiūros mačo arbitras neskyrė net geltonos kortelės.

Svečiai dar sugebėjo sušvelninti rezultatą, kai 89-ąją minutę įvartį į savus vartus įsimušė „Chelsea“ gynėjas Antonio Rudigeris

„Chelsea“ per kelias likusias rungtynių minutes sėkmingai išlaikė persvarą ir iškovojo pergalę, kuri jiems leido išlikti ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje. Nuo artimiausių persekiotojų, būtent „Tottenham klubo, jie atitrūko jau šešiais taškais.