Italijoje baigėsi pasaulio biatlono čempionatas. Paskutinį rungtį sekmadienį – vyrų 15 km bendro starto lenktynes – laimėjo 26-erių metų norvegas Johannesas Thingnesas Boe.

Neprilygstamą pasirodymą surengęs norvegas vienintelis numušė visus 20 taikinių ir atitrūko nuo varžovų. J.T.Boe distanciją įveikė per 38 min. 9.5 sek. Jis 10-ą kartą karjeroje tapo pasaulio čempionu. Italijoje J.T.Boe iš viso iškovojo 3 aukso ir 3 sidabro medalius.

Sidabras atiteko prancūzui Quentinui Fillonui Maillet, kuriam nesutrukdė net ir 3 baudos ratai (+42.0 sek.). Dramatiškoje kovoje dėl bronzos triumfavo kitas prancūzas Emilienas Jacquelinas (+55.0 sek., 2 baudos ratai), vos 0.6 sek. aplenkęs nugalėtojo brolį Tarjei Boe (+55.6, 2).

Prestižinėse lenktynėse neišvydome pasaulio čempiono ruso Aleksandro Loginovo. Po šeštadienį vykusio policijos reido jo kambaryje rusas atsisakė startuoti.

Bendroje pasaulio taurės įskaitoje tebepirmauja prancūzas Martinas Fourcade‘as (788 tšk.), lenkiantis Q.F.Maillet (712) ir J.T.Boe (690). Vytautas Strolia (69) rikiuojasi 45-as, Karolis Dombrovskis (24) – 70-as, o Tomas Kaukėnas (10) – 79-as.

Pasaulio taurės sezonas bus pratęstas kovo 5 d. Čekijoje.