Užtikrintą pergalę UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio mače išvykoje iškovojo Miuncheno „Bayern“, kuris 3:0 įveikė Londono „Chelsea“ klubą.

Pirmajame kėlinyje vyko gana tolygus žaidimas ir abi komandos turėjo šansų išsiveržti į priekį.

16 minutę svečių puolėjas Robertas Lewandowski pasižymėjo pavojingu smūgiu, tačiau „Chelsea“ vartininkas užtikrintai smūgį  atlaikė. „Chelsea“ taip pat bandė grasinti „Bayern“ vartams, bet dar pavojingesnę ataką 35 minutę sukūrė vokiečių saugas Thomasas Mulleris, kurio galva smūgiuotas kamuolys pataikė į skersinį.

Tuoj pat ataka atsakė šeimininkai, tačiau Marcoso Alonso pavojingą smūgį užtikrintai nugesino svečių vartininkas Manuelis Neueris.

Vis dėlto mačo likimas sprendėsi antrojo kėlinio pradžioje, kai žaibiškose atakose du įvarčius pelnė Sergas Gnabry. 51 ir 54 minutėmis vokietis pelnė du labai panašius įvarčius, kai po R.Lewandoswki perdavimų atsidūrė puikiose pozicijose ir nukreipė kamuolį į vartų tinklą.

Vėliau pats lenkas pasižymėjo lengvu įvarčiu, kai 76 minutę gavo puikų perdavimą po klubo gynėjo Antonio Daviso reido kairiuoju atakos kraštu. Puolėjui tai buvo jau vienuoliktasis įvartis šiame Čempionų lygos turnyre.

„Bayern“ rungtynes dar užbaigė turėdami vienu žaidėju daugiau, nes dėl smūgio į veidą tam pačiam R.Lewandowskiui raudoną kortelę prieš save 83 minutę išvydo „Chelsea“ žaidėjas M.Alonso.