Domantas Sabonis sužaidė dar vienerias solidžias rungtynes Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA). Arti trigubo dublio buvęs lietuvis tapo geriausiu rungtynių žaidėju ir nukalė Indianos „Pacers“ komandai įspūdingą pergalę.

Namuose rungtyniavę „Pacers“ 119:80 (35:25, 34:19, 25:11, 25:25) pervažiavo Šarlotės „Hornets“ krepšininkus.

Klausimų dėl nugalėtojo Indianoje nebeliko jau per pirmą rungtynių pusę, kurią šeimininkai laimėjo 25 taškų skirtumu. Per trečią kėlinį pranašumas išaugo tik dar labiau, o ketvirtasis kėlinys nei žiūrovams, nei patiems krepšininkams jokios intrigos nebesukėlė.

D. Sabonis rungtyniavo 31 minutę, per šį laiką aikštelėje lietuvis darė viską. Centras pelnė 21 tašką, atkovojo 15 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Solidžiai atrodė lietuvio pataikymas. Tikslą pasiekė 8 iš 10 D. Sabonio metimų iš žaidimo.

D. Sabonio +/- rodiklis atrodė dar įspūdingiau. Lietuviui būnant aikštėje, Indianos klubas pelnė 39 taškais daugiau, nei varžovai. Tai yra lygu +39 prie D. Sabonio pavardės.

„Pacers“: Domantas Sabonis 21 (15 atk. kam., 9 rez. perd.), T.J.Warrenas 19, Jrue Holiday 16, Malcolmas Brogdonas 15, Dougas McDermottas ir JaKarras Sampsonas po 10.

„Hornets“: Milesas Bridgesas 17, Calebas Martinas 11, PJ Washingtonas, Cody Zelleris ir Cody Martinas po 9.