blogi

„X faktoriaus“ dalyvę Mildą pravirkdė komentatoriai: blogi žodžiai nusėda širdyje
„X faktoriaus“ dalyvę Mildą pravirkdė komentatoriai: blogi žodžiai nusėda širdyje (8) 2019.12.20 12:14 Šį sekmadienį – ilgai lauktas muzikinio projekto „X faktorius“ pusfinalis. Jo metu paaiškės trys dalyviai, keliausiantys į didingą projekto superfinalą. Jame dalyviai kovos dėl šlovės, garbės ir 15 tūkst. eurų, rašoma pranešime spaudai. Pusfinalyje pasirodys keturi dalyviai: Marijono Mikutavičiaus mokinė Milda Martinkėnaitė, Sauliaus Prūsaičio mokinė Martyna Jezepčikaitė, Justės Arlauskaitės-Jazzu mokinys Norbertas Liatkowsi ir Sauliaus Urbonavičiaus-Samo mokiniai Titas ir Benas.
Kodėl moteris traukia blogi vyrukai?
Kodėl moteris traukia blogi vyrukai? 2014.07.04 19:37 Kodėl moteris traukia blogi vyrukai? – klausimas neduodantis ramybės daugeliui. Nejaugi moterims patinka, kai su jomis blogai elgiamasi? Labai abejotina - juk kentėti niekas nenori. Tai kokios gi tos priežastys, dėl kurių “blogiukai” visuomet traukia merginas, klausia mensfitness.com.
6 priežastys, kodėl „blogi berniukai“ yra kaip nesveikas maistas
6 priežastys, kodėl „blogi berniukai“ yra kaip nesveikas maistas 2014.02.18 13:35 Ar kada nors girdėjote posakį, kad „blogi berniukai“ yra kaip nesveikas maistas – atrodo puikiai, kelias akimirkas suteikia daug malonumo, tačiau vėliau liekate su blogu kvapu burnoje ir sudirgintu skrandžiu? Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt siūlo pradėti ieškoti rimtų santykių ir pateikia 6 priežastis, kodėl susitikinėti su „blogais berniukais“ yra tas pats, kas valgyti nesveiką maistą. 1. Nesveikas maistas atrodo puikiai.
Kodėl moterims patinka blogi berniukai?
Kodėl moterims patinka blogi berniukai? (20) 2012.01.27 07:26 Ar niekada nesusimąstėte, kodėl moterys prie blogų berniukų limpa kaip bitės prie medaus, o štai geri, „teisingai gyvenantys“ vyrai lieka nepastebėti? Kodėl tas, kuris yra šiek tiek grubus, pasipūtęs ir eidamas spjaudosi, gali sužavėti kone kiekvieną moterį, o tas, kuris paklusniai jai atidaro duris ir nusprendęs prisėsti lauke ant suoliuko pirmiausia pasitiesia nosinaitę, lieka nieko nepešęs. Pateikiame 7 priežastis, kodėl moterims patinka blogi berniukai.
Lietuvos vyskupai: nugalėkime blogį gerumu
Lietuvos vyskupai: nugalėkime blogį gerumu (9) 2012.01.09 09:16 Brangūs kunigai, vienuolės ir vienuoliai, visi mieli broliai ir seserys Kristuje, sveikiname visus, įžengusius į 2012-uosius Viešpaties metus, kuriuos Lietuvoje paskelbėme Palaimintojo Jurgio Matulaičio metais. Kai prieš 25 metus popiežius pal. Jonas Paulius II mūsų kraštietį arkivyskupą Jurgį Matulaitį paskelbė palaimintuoju, tai buvo neeilinis įvykis Lietuvai, tada šventusiai 600 metų Krikšto jubiliejų. Pal.
25 blogi dienos nutikimai
25 blogi dienos nutikimai 2015.03.01 15:15 Štai 25 akimirkos kada galima sakyti, kad šiandien nesiseka.  ...
Šiukštu namie nelaikykite šių daiktų: pritraukia blogį
Šiukštu namie nelaikykite šių daiktų: pritraukia blogį (9) 2019.10.28 13:00 Fengšui specialistai, būrėjai, magai ir astrologai yra įsitikinę, kad kai kurie daiktai, esantys namuose, pritraukia blogą energiją. Jų teigimu, yra net keliolika daiktų, kurių geriau savo namuose nelaikyti.  Sužinokite, kokie daiktai pritraukia blogą energiją ir neleidžia jums gerai jaustis.  1 Suplyšę, netinkami dėvėti drabužiai ir batai;  2. Įtrūkę indai. Valgomieji indai simbolizuoja šeimą, todėl jeigu turėsite skilusių, gali būti, kad ir šeimoje atsiras nesantaika.
Paviešintos senos „Titaniko“ žvaigždės nuotraukos: blogi įpročiai ir pikantiški kadrai
Paviešintos senos „Titaniko“ žvaigždės nuotraukos: blogi įpročiai ir pikantiški kadrai 2018.07.19 17:13 Legendinė aktorių pora – Kate Winslet ir Leonardo DiCaprio – gerbėjų širdis užkariavo jau prieš 21 metus. Daugelis buvo linkęs galvoti, kad tai – vieni pavyzdingiausių Holivudo aktorių, vis dėlto laikas parodo kitaip. Neseniai socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje kuklioji K. Winslet paviešino savo jaunystės nuotraukas, kuriose ji – tikrai ne ta gera mergaitė, kurią esame įpratę matyti.
Donaldas Trumpas pratrūko: „vokiečiai yra labai blogi“
Donaldas Trumpas pratrūko: „vokiečiai yra labai blogi“ 2017.05.26 07:45 JAV prezidentas Donaldas Trumpas susitikime su Europos Sąjungos (ES) vadovais pratrūko prieš Vokietiją ir jos automobilių pardavimus Jungtinėse Valstijose, praneša vokiečių savaitraštis „Der Spiegel“. „Vokiečiai yra blogi, labai blogi“, – pareiškė jis per ketvirtadienį įvykusį susitikimą su Europos Komisijos (EK) pirmininku Jeanu Claude Junckeriu (Žanu Klodu Junkeriu), ES Tarybos pirmininku Donaldu Tusku ir kitais aukštais ES pareigūnais.
Kunigas Kęstutis Dvareckas: stebėtina, kiek daug vaikų nori patirti blogį
Kunigas Kęstutis Dvareckas: stebėtina, kiek daug vaikų nori patirti blogį 2016.11.24 13:54 „Vilties visada yra, net ir tada, kai atrodo, kad viskas baigta“, – TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjai Renatai Mikailionytei sakė kunigas Kęstutis Dvareckas. Pats praėjęs priklausomybių pasaulio pragarą, šiandien jis keliu, kurį išmėgino, veda kitus. Priklausomybė nesirenka nei lyties, nei amžiaus, ji renkasi sudaužytas širdis.
Ukrainoje gėrio pergalės prieš blogį šventė
Ukrainoje gėrio pergalės prieš blogį šventė (1) 2016.06.27 22:03 Dažai į orą – šventė prasideda. Jaunimas linksminasi Ukrainos sostinės Kijevo parke. Konflikto su Rusija purtomai šaliai šventė, pasak jos dalyvių, itin reikalinga užsimiršti. „Tai festivalis Holi. Aš čia pirmą kartą, bet čia velniškai linksma. Visi vieni kitus apmėto dažais – štai net dabar. Labai smagu“, - pasakoja vienas šventės dalyvis. Kijeve šventė surengta vasarą, nors Indijoje tradiciškai spalvų festivalis Holi švenčiamas kovą ir žymi pavasario atėjimą.
Dario Martinelli: „Oskarai“ gali nepatikti, bet blogi filmai jų negauna
Dario Martinelli: „Oskarai“ gali nepatikti, bet blogi filmai jų negauna 2016.02.27 09:44 „Į „Oskarus“ žiūriu taip: vis geriau nei gauti į dantis!“, – perfrazuoja žinomą italų posakį Dario Martinelli, Kauno technologijos universiteto (KTU) Tarptautinio semiotikos instituto direktorius, monografijos „Šviesa, kameros, au!“ (2015) autorius, studentams skaitantis keletą kursų apie kiną.
Režisierius: visą blogį istorijoje padarė tokie žmonės, kaip mes
Režisierius: visą blogį istorijoje padarė tokie žmonės, kaip mes 2015.04.26 22:39 Goda Jurevičiūtė, LRT Radijo laida „Kultūros savaitė“, LRT.lt Išgirdę apie monstrišką elgesį paprastai iškart pasakome, kad toks žmogus yra monstras, tačiau taip daryti – pavojinga, tvirtina kino režisierius Joshua Oppenheimeris, kurio dokumentiniai filmai padėjo viešai prabilti apie Indonezijoje 1965–1966 m. vykdytą genocidą ir šiandien tebetvyrančią baimę. „Tai yra to žiauraus elgesio pakartojimo pradžia.
Laurynas Kasčiūnas: ar tikrai Lietuvos ir Lenkijos santykiai blogi?
Laurynas Kasčiūnas: ar tikrai Lietuvos ir Lenkijos santykiai blogi? 2015.01.15 07:10 Lietuvos ir Lenkijos tarpvalstybinių santykių svarba yra nenuginčyjama, tačiau dažnai eskaluojamos asmenvardžių rašybos problemos, užgožia tuos projektus, kuriuos abi kaimyninės šalys sėkmingai vykdo. Pasak Rytų Europos studijų centro Politikos analizės ir tyrimų skyriaus vedėjo Lauryno Kasčiūno, būtent tuomet, kai buvo piktinamasi tuo, kad Lietuvos lenkai negali asmenvardžių rašyti originalo kalba, į priekį pajudėjo tokie projektai, kaip „Rail Baltica“, bendra elektros jungtis.
10 dalykų, kuriuos sako tik blogi vadovai
10 dalykų, kuriuos sako tik blogi vadovai 2013.10.10 22:48 Visi žinome, ką sako geri vadovai. Jeigu susidursi su problemomis, duok žinią ir aš tau padėsiu susidoroti. Tu toks nusiplūkęs, kodėl gi nepasiėmus laisvadienio. Blogi vadovai taip tikrai nekalba. Skatinančios, drąsinančios ar padedančios frazės ir žodžiai ne jų sritis, rašo businessweek.com. Prasti viršininkai kalba visiškai priešingai. Pateikiame dešimt pačių niekšiškiausių frazių, kurias galite išgirsti iš savo vadovo.
 Verslo magnatas D. Trumpas: blogi laikai dažnai suteikia puikių galimybių
Verslo magnatas D. Trumpas: blogi laikai dažnai suteikia puikių galimybių (4) 2012.12.04 22:22 Verslininko ir šoumeno Donaldo Trumpo mintis apie sandorius, lyderio savybes, atostogas ir arbatpinigius skelbia forbes.ru. • Vienintelis būdas praturtėti – tai realizmas ir nepaprastas sąžiningumas. • Pasaulis žiaurus ir pilnas pykčio. Žmonės tik ir laukia, kad tave nužudytų – jeigu ne fiziškai, tai bent jau moraliai. • Man sandorio sudarymas – menas. Kažkas ant drobės tapo puikius paveikslus, kažkas kuria nuostabius eilėraščius.
A. J. Bačkis: blogį reikia nugalėti gerumu
A. J. Bačkis: blogį reikia nugalėti gerumu (4) 2011.12.24 23:06 Šv. Kūčių vakarą Vilniaus arkikatedroje kūdikėlio Jėzaus gimimą minėjo daugybė paprastų tikinčiųjų, taip pat šalies vadovai, kiti politikai. Į šv. Mišias, nepabūgę lietaus, rinkosi miestiečiai. Prie prakartėlės bei arkikatedroje į žmones kreipėsi kardinolas A.J. Bačkis. Jis laikė tradicines Bernelių Šv. Mišias, taip pat prisiminė, kad ateinantys metai yra pal. J. Matulaičio metai. Ta proga kardinolas išreiškė palaimintojo moto, kad blogį reikia nugalėti gerumu.
Palaimintojo J. Matulaičio metų pradžioje vyskupai ragina blogį nugalėti gerumu
Palaimintojo J. Matulaičio metų pradžioje vyskupai ragina blogį nugalėti gerumu 2011.12.08 13:33 Lietuvos vyskupų aukota šv. Eucharistija ketvirtadienį Vilniaus arkikatedroje iškilmingai pradėtas Palaimintojo Jurgio Matulaičio metų minėjimas. 2012-uosius Lietuvos vyskupai paskelbė Palaimintojo Jurgio Matulaičio metais. Kitąmet sukanka 85 metai nuo arkivyskupo mirties ir 25-eri nuo jo pakėlimo į altoriaus garbę. 1918 metų gruodžio 8-ąją, švenčiant Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo iškilmę, vyskupas J. Matulaitis įžengė į Vilniaus arkivyskupo sostą.
10 dalykų, kuriuos sako tik blogi vadovai
10 dalykų, kuriuos sako tik blogi vadovai (12) 2011.09.27 09:55 Visi žinome, ką sako geri vadovai. Jeigu susidursi su problemomis, duok žinią ir aš tau padėsiu susidoroti. Tu toks nusiplūkęs, kodėl gi nepasiėmus laisvadienio. Blogi vadovai taip tikrai nekalba. Skatinančios, drąsinančios ar padedančios frazės ir žodžiai ne jų sritis, rašo businessweek.com. Prasti viršininkai kalba visiškai priešingai. Jūsų malonumui išrinkome dešimt pačių niekšiškiausių frazių, kurias galite išgirsti iš savo vadovo.
Blogi santykiai su Lenkija – riboto proto rezultatas (III) (APKLAUSA)
Blogi santykiai su Lenkija – riboto proto rezultatas (III) (APKLAUSA) (8) 2011.04.19 07:00 Su kaimyninės Lenkijos aktualijas sekančiu žurnalistu Vitalijumi Karakorskiu aptariame politinių santykių atvėsimą. Pirmojoje straipsnio dalyje kalbėjome apie apleistas istorines temas, antroje aptarėme Lietuvos etninės ir užsienio politikos skurdumą. Šią temą tęsiame. – Kritikuojate tai, kad nebuvo išsaugota Rytų Lietuvos televizija. Pirmaisiais nepriklausomybės metais, jau po 1991 metų rugpjūčio pučo privatizuota ir daugiau žiniasklaidos.
Blogi santykiai su Lenkija – riboto proto rezultatas (II)
Blogi santykiai su Lenkija – riboto proto rezultatas (II) (9) 2011.04.14 21:33 Tęsiame interviu su Lietuvos žurnalistu Vitalijumi Karakorskiu, kuriame aptarėme pablogėjusių Lietuvos ir Lenkijos santykių tarptautinį kontekstą, o dabar žiūrime – kas darosi Lietuvoje. Tiesa, tęsinį pradedame nuo to, kad Rytų Europos regione yra itin daug atmintinų tremčių ir žudynių istorijų.
Lenkijos diplomatas: dvišaliai santykiai nėra tokie blogi
Lenkijos diplomatas: dvišaliai santykiai nėra tokie blogi (4) 2011.01.21 15:10 Lietuvos ir Lenkijos santykiai nėra tokie blogi, kaip juos pateikia užsienio analitikai, teigia Lenkijos ambasadorius Lietuvoje Januszas Skolimowskis. „Šios dienos susitikimas su Premjeru parodė, kad mūsų dvišaliai Lietuvos ir Lenkijos santykiai nėra tokie blogi, kaip juos bando pavaizduoti ir nupiešti kai kurie analitikai“, – po susitikimo su Andriumi Kubiliumi sakė diplomatas.
A. Čekuolis: o metai juk nebuvo blogi
A. Čekuolis: o metai juk nebuvo blogi (12) 2010.12.31 23:23 Apžvelgdamas šiuos metus žymus žurnalistas, publicistas Algimantas Čekuolis mano, kad jie geresni, nei buvo galima tikėtis, ir linki vertinant praėjusius mėnesius atsižvelgti į realią situaciją, o ne svajones. Daugelis panevėžiečių mėgsta žurnalisto, rašytojo Algimanto Čekuolio vedamas laidas, noriai skaito jo knygas. Tačiau ne visi tikriausiai žino, kuo šiam žymiam žmogui svarbus Panevėžys. Vertinti – ne norais A. Čekuolis gimė Panevėžyje, čia dažnai būdavo ir vėliau.
Blogi vyrukai sutinka geras mergaites „Tarantino“
Blogi vyrukai sutinka geras mergaites „Tarantino“ 2009.12.09 10:11 „Tarantino“ klubas naktinio sostinės gyvenimo mylėtojams siūlo avantiūrą. Gruodžio 11-ąją, penktadienį, klube pasirodys blogi, blogi vyrukai ir geros, labai geros mergaitės. „Bad Boys / Good Girls“ vakarėlis siūlo susipažinti su blogio ir gėrio sinonimais. Neapsigausite pirma mintimi, kaip apie blogus vyrukus, pagalvoję apie Kym Wild ir Manfredą. Juk šie „Metal on Metal“ nariai gali nusiaubti kiekvieną vakarėlį, pasimėgavimui išmušti priekinius dantis ir riebiai pasikeiksnoti.
G. Krapikas: „Tikrai nesame tokie blogi“
G. Krapikas: „Tikrai nesame tokie blogi“ (5) 2009.12.07 09:33 Labai svarbią pergalę tiek turnyro lentelės, tiek psichologine prasme iškovojusios Kauno „Žalgirio“ ekipos vyr. treneris Gintaras Krapikas spaudos konferencijoje džiaugėsi, kad laimėjimas prieš Maskvos CSKA klubą padės įgyvendinti komandos vadovų iškeltus tikslus – patekti į VTB Vieningosios lygos finalo ketverto turnyrą. „Šį sezoną klubas kelia aukštus tikslus, vienas iš jų – patekti į Vieningosios lygos finalo ketveriukę. Džiaugiuosi, kad ši pergalė mums leis išlikti kelyje šio tiksli link.
Blogi sapnai gali būti naudingi žmogui
Blogi sapnai gali būti naudingi žmogui (1) 2009.05.14 10:24 Blogi sapnai ne tik nekenkia žmonių emocinei būsenai, bet netgi daro teigiamą poveikį jų psichikai. Tokią paradoksalią išvadą priėjo JAV mokslininkai, kurių tyrimų rezultatai antradienį buvo paskelbti tinklalapyje "Hels24". Kaip teigia specialistai, blogi sapnai paprastai būna sukeliami didelio per dieną susikaupusių emocijų kiekio ir leidžia jas nuraminti. Baisūs, nepaaiškinami ir keisti sapnai padeda žmogui išgyventi baimę bei neigiamus pojūčius miegant ir atsikratyti jų dar naktį.
Mundis: „Visi mes ir geri, ir blogi“
Mundis: „Visi mes ir geri, ir blogi“ 2009.04.27 09:01 Kai kitados dainavęs, o dabar Latvijoje verslaujantis Edmundas Štengeris - Mundis atėjo į "Žvaigždžių duetus", visi įvertino jo talentą. Paskui prisiminė praeities nuodėmes. Mundis neturi "uždarų temų", tačiau ginklų istorija jam atrodo tiesiog nebeįdomi, išrašyta. Mus taip pat labiau domina naujesni skandaliukai, - kad ir tas, užtraukęs Mundžiui kolegių pyktį.
Apie mažesnį blogį ir dideles iliuzijas, arba Vėl - tik „post factum“
Apie mažesnį blogį ir dideles iliuzijas, arba Vėl - tik „post factum“ (16) 2009.04.08 14:47 Turbūt didžausias sovietinių okupantų nusikaltimas Lietuvoje yra tai, kad gan didelė tautos dalis atprato ne tik dirbti, bet ir galvoti. Lietuviai tiesiog trokšta, kad kažkas, esantis kažkur „aukštai“  (nebūtinai danguje – užtenka, pavyzdžiui, ir Prezidentūros) viską teisingai surėdytų, išspręstų ir išaiškintų, o jie tuo metu galėtų ramiai tvarkyti savo reikalus ir reikaliukus.
Algimantas Čekuolis: o metai juk nebuvo blogi
Algimantas Čekuolis: o metai juk nebuvo blogi 2009.01.03 17:17 Apžvelgdamas šiuos metus žymus žurnalistas, publicistas Algimantas Čekuolis mano, kad jie geresni, nei buvo galima tikėtis, ir panevėžiečiams linki vertinant praėjusius mėnesius atsižvelgti į realią situaciją, o ne svajones. Daugelis panevėžiečių mėgsta žurnalisto, rašytojo Algimanto Čekuolio vedamas laidas, noriai skaito jo knygas. Tačiau ne visi tikriausiai žino, kuo šiam žymiam žmogui svarbus Panevėžys. Vertinti – ne norais A. Čekuolis gimė Panevėžyje, čia dažnai būdavo ir vėliau.
Umberto Eco: Dabartinė karta garbina blogį
Umberto Eco: Dabartinė karta garbina blogį (16) 2007.11.19 08:45 Prancūzijoje netrukus pasirodys dvi rašytojo ir semiotiko Umberto Eco esė knygos – viena apie vertimo meną, kita – apie bjaurumo istoriją. Žurnalas „Le Figaro Magazine“ paskelbė pokalbį su U. Eco, kuriame jis su skaitytojais dalijasi mintimis apie mūsų laikus, kuriuos jis lygina su paskutiniosiomis Romos imperijos dienomis.
Į viršų