aisčių-lsu-paradis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aisčių-lsu-paradis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aisčių-lsu-paradis“.

Dramatiškame susitikime „Kibirkšties-VIČI“ komanda palaužė kaunietes

Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komanda šventė pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Algirdo Paulausko treniruojamos šalies čempionės Arvydo Sabonio krepšinio centre, po labai permainingos kovos, 59:58 (14:9, 12:13, 23:22, 10:14) palaužė Kauno „Aisčių-LSU-Paradis“ ekipą ir iškovojo tryliktą pergalę. Rungtynių nugalėtojos sprendėsi paskutinėmis mačo minutėmis.
2015-03-03

Paskutinę LMKL pusfinalio dalyvę išaiškins trečiosios rungtynės

Kauno „Aisčių-LSU-Paradis“ ir Klaipėdos „Fortūnos“ ketvirtfinalio poroje prireiks trečiųjų rungtynių. Studentės savo aikštėje 72:62 (14:12, 17:15, 15:17, 9:11, 17:7) po pratęsimo įveikė uostamiesčio krepšininkes ir išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą. Lemiama dvikova bus žaidžiama antradienį Klaipėdoje.