Kauno „Aisčių-LSU-Paradis“ ir Klaipėdos „Fortūnos“ ketvirtfinalio poroje prireiks trečiųjų rungtynių. Studentės savo aikštėje 72:62 (14:12, 17:15, 15:17, 9:11, 17:7) po pratęsimo įveikė uostamiesčio krepšininkes ir išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą. Lemiama dvikova bus žaidžiama antradienį Klaipėdoje. Po dviejų iš eilės tolimų be keitimo šiose rungtynėse žaidusios Jolantos Marmienės metimų „Aistės-LSU-Paradis“ privertė viešnių trenerę Ramunę Kumpienę prašyti minutės pertraukėlės pirmojo kėlinuko viduryje - 12:6. Pagerinusios žaidimą „Fortūnos“ krepšininkės perėmė iniciatyvą ir po Agnės Černeckytės tritaškio išsiveržė į priekį pirmąją antrojo ketvirčio minutę - 14:15.

Darsyk aikštelės šeimininkės nutolo prieš didžiąją pertrauką, trečią kartą iš toli pataikius J.Marmienei - 31:25.

Susikrautą pranašumą studentės išlaikė 5 minutes. Gabrielei Gutkauskaitei įmetus penkis taškus iš eilės, „Fortūna“ vėl persvėrė rezultatą (41:42), o pirmaujanti komanda keitėsi keletą kartų. Nervu karas tęsėsi ketvirtajame kėlinuke. Klaipėdietės, likus 3 minutėms iki pagrindinio laiko pabaigos, pirmavo 55:53, tačiau dukart prarado kamuolį.

Paskutinę minutę J.Marmienės ranka nedrebėjo, puolėja realizavo abu baudos metimus, išlygindama rezultatą. Paskutinės atakos metu iš toli prametė A.Černeckytė, antruoju bandymu pergalės išplėšti nesugebėjo ir G.Gutkauskaitė.

Trečiąją pratęsimo minutę komandas po A.Černeckytės dvitaškio skyrė vienas metimas - 64:61. Rungtynių baigtis tapo aiški viešnioms dusyk praradus kamuolį. Skirtumas žaibiškai išaugo iki 9 taškų. Vieną svarbiausių „Aisčių-LSU-Paradis“ pergalių sezone įtvirtino Vitalija Kaminskytė.

Ramunė Kumpienė („Fortūnos“ trenerė): „Ketvirtojo kėlinio pabaigoje kelį susižeidė mūsų pagrindinė įžaidėja Gabrielė Gutkauskaitė, tad medikai jai šaldė sužeistą vietą ir pratęsimo pradžią pradėjome blogiau. Paskui jau nebesugebėjome pasivyti varžovių. Galėjome nežaisti pratęsimo, tačiau ketvirtojo kėlinio pabaigoje, deja, neišsaugojome pranašumo. Pagrindinė pralaimėjimo priežastis ta, kad šįkart nesužaidė taip, kaip turėtų dvi starto penketo žaidėjos – Lina Aglinskaitė ir Kristė Druskytė. Šios patyrusios žaidėjos turi rungtyniauti visai kitaip. Lina per beveik 34 aikštėje praleistas minutes pelnė vos 4 taškus, atkovojo tik 1 kamuolį, o jos efektyvumas – minus 7. Kristė per daugiau nei 25 minutes taškų nepelnė. Akivaizdžiai pritrūko šių žaidėjų indėlio. Taip rungtyniauti negalima. Būtina padaryti rimtas išvadas. Jei kai kurios mūsų krepšininkės nepadarys išvadų ir lemiamose rungtynėse neatiduos visų jėgų, nedemonstruos kovingumo, tai tada galime pamiršti apie pergalę. Būtina susikoncentruoti ir žaisti visai kitaip. Tai, ko nepadarėme Kaune, reikės žūtbūt padaryti Klaipėdoje. Tikrai dar nesinorėtų baigti sezono. Dabar serijos rezultatas lygus – nė viena ekipa neturi psichologinio pranašumo. Mes rungtyniausime namuose, tad labai norėtųsi didesnio savų sirgalių palaikymo. Mums tai bus labai svarbios rungtynės.“

„Aistes-LSU-Paradis“ į priekį vedė net 31 tašką surinkusi J.Marmienė. L.Svarytė į savo sąskaitą įsirašė 18 taškų ir 13 atkovotų kamuolių. I.Stankevičiūtė pridėjo 12 taškų.

„Fortūnai“ G.Gutkauskaitė pelnė 16, E.Šikšniūtė (13 atk. kamuolių) - 15, A.Černeckytė - 11 taškų.