eevza

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „eevza“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „eevza“.

EEVZA jaunių paplūdimio tinklinio čempionate – bronzinis lietuvių finišas

Savaitgalį Vilniaus "Credit24" arenoje prie Baltojo tilto praūžęs Rytų Europos (EEVZA) jaunių (iki 18 metų) paplūdimio tinklinio čempionatas sėkmingai susiklostė Lietuvos atstovams. Mūsiškiai tiek merginų, tiek vaikinų varžybose iškovojo bronzos medalius. Į turnyro pusfinalius pateko penkios Rusijos ir trys lietuvių poros. Šiame etape Lietuvos tinklininkams įveikti varžovų nepavyko.
2016-07-24

Trys lietuvių poros tęsia kovą dėl jaunių paplūdimio tinklinio čempionato apdovanojimų

Vilniaus „Credit24“ aikštynuose prie Baltojo tilto vykstančiame Rytų Europos (EEVZA) jaunių (iki 18 metų) paplūdimio tinklinio čempionate po šeštadienio kovų pasirodymą tęsia trys Lietuvos poros. Vaikinų turnyre tarp šešių pajėgiausių porų pateko Lietuvos jaunių čempionai Marius Alaunis ir Patrikas Stankevičius. Jie B grupėje užėmė trečią vietą.
2016-07-24

Lietuvos tinklininkams – EEVZA čempionato bronza

Savaitgalį uždarame paplūdimio tinklinio aikštyne Rygoje (Latvija) vykusiame finaliniame Rytų Europos tinklinio zoninės asociacijos (EEVZA) čempionato etape bronzos medalius iškovojo lietuviai Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis. Lietuviai B grupėje iškovojo vieną pergalę ir patyrė vieną nesėkmę bei užėmė antrąją vietą.
2015-12-07

Vilniuje prasideda R. Europos jaunių paplūdimio tinklinio čempionatas

Šį savaitgalį (rugpjūčio 9-10 d.) Vilniaus „Credit24“ paplūdimio tinklinio aikštyne prie Baltojo tilto vyks Rytų Europos jaunių iki 18 metų paplūdimio tinklinio čempionatas. Jame ketina dalyvauti net 7 Lietuvos vaikinų ir merginų poros, kurioms teks varžytis su pajėgiomis Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos, Latvijos, Estijos komandomis.
2014-08-08

Rytų Europos čempionate – I. Dumbauskaitės ir M. Povilaitytės triumfas

R. Europos moterų paplūdimio tinklinio čempionato (EEVZA) Vilniaus etapas baigėsi šeimininkių sėkme – Ieva Dumbauskaitė su Monika Povilaityte iškovojo pirmąją vietą, Erika Kliokmanaitė ir Monika Šalkutė – trečiąją. Finale nei seto iki tol nepralaimėjusi pajėgiausių Lietuvos tinklininkių pora per 44 minutes 3:1 (11:15; 16:14; 15:12; 15:10) nugalėjo dvynes iš Rusijos Eleną ir Mariją Sviridovas.
2014-05-18

I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė EEVZA turnye iškovojo dvi triuškinančias pergales

R. Europos moterų paplūdimio tinklinio čempionato (EEVZA) Vilniaus etapo pirmoji diena baigėsi šeimininkių sėkme. Tarp geriausių 6 komandų pateko dvi lietuvių poros ir ryt (gegužės 18 d.) „Credit24” arenoje pratęs kovas dėl medalių. Turnyre dalyvavo aštuonios lietuvių komandos, kurių meistriškumas ženkliai skyrėsi – dvi poros nepatyrė nė vieno pralaimėjimo, o visos likusios į geriausiųjų šešetuką nepateko.
2014-05-18

Baigėsi ketrurias dienas trukęs EEVZA jaunių merginų tinklinio čempionatas

Šiandien Kaune baigėsi ketrurias dienas trukęs EEVZA (Rytų Europos Tinklinio Zoninė Asociacija) jaunių merginų tinklinio čempionatas, kuriame šiais metais dalyvavo 9 šalių rinktinės. Dėl 7-8 vietų susitiko Latvijos ir Azerbaidžano ekipos, po keturių setų kovos pergalę rezultatu 1:3 (25:10; 20:25; 18:25; 23:25) šventė Azerbaidžano merginos. Dėl 5-6 vietų kovojo Gruzijos ir Estijos jaunosios tinklininkės, po trijų setų kovos pergalę rezultatu 0:3 (21:25; 14:25; 21:25) iškovojo Estijos ekipa.
2013-12-15

Savaitgalį – pirmasis Lietuvoje EEVZA jaunių tinklinio čempionatas

Gruodžio 14-16 dienomis Vilniuje, SM „Tauro“ naujoje sporto salėje (adresu Žygio g. 46) vyks EEVZA (Rytų Europos tinklinio zoninės asociacijos) jaunių vaikinų tinklinio čempionatas. Turnyre dalyvaus Lietuvos, Rusijos, Baltarusijos, Estijos jaunių vaikinų rinktinės. EEVZA jaunių čempionatas Lietuvoje vyks pirmą kartą.