ivanas čiernikas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ivanas čiernikas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ivanas čiernikas“.

Dainius Zubrus per reguliarųjį NHL sezoną pelnė 13 įvarčių bei atliko 22 rezultatyvius perdavimus

Tryliktąjį įvartį šešiasdešimt trečiose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė bei dvidešimt antrąjį rezultatyvų perdavimą atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Vašingtono "Capitals" klubas šeštadienį namie 5:3 (0:1, 1:0, 4:2) įveikė Pitsbergo "Penguins" ledo ritulininkus.
2003-04-06

Dvyliktas rezultatyvus Dainiaus Zubraus perdavimas NHL pirmenybėse

Dvyliktą rezultatyvų perdavimą penkiasdešimtose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o lietuvio Vašingtono "Capitals" ekipa ketvirtadienį (03.06) rungtynes namie su Atlantos "Thrashers" po pratęsimo baigė lygiosiomis 4:4 (2:1, 1:2, 1:1, 0:0). Pirmojo kėlinio pabaigoje (15:13) po sėkmingo D. Zubraus perdavimo antrąjį savo įvartį šiame mače pelnė čekas Jaromiras Jagras ir aikštelės šeimininkai pirmavo 2:1. Dešimt įvarčių š...
2003-03-07

Dešimtasis rezultatyvus Dainiaus Zubraus perdavimas NHL pirmenybėse

Dešimtąjį rezultatyvų perdavimą 45-ose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse atliko Dainius Zubrus, o Pietryčių divizione pirmaujanti lietuvio Vašingtono "Capitals" (68 tšk.) ekipa iškovojo dar vieną pergalę. Pirmadienį namie Vašingtono ledo ritulininkai 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) įveikė ketvirtąją poziciją Šiaurės Rytų divizione užimančią Monrealio "Canadiens" (62 tšk.) komandą.
2003-02-25

NHL pirmenybės - Dariaus Kasparaičio įvartis ir rezultatyvus perdavimas

Trečią įvartį penkiasdešimt devintose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė bei dešimtą rezultatyvų perdavimą atliko Darius Kasparaitis. Šeštadienį ketvirtąją vietą Atlanto divizione užimantis lietuvio Niujorko "Rangers" (55 tšk.) klubas svečiuose 4:5 (1:3, 2:1, 1:1) pralaimėjo Bafalo "Sabres" ledo ritulininkams.