Trečią įvartį penkiasdešimt devintose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė bei dešimtą rezultatyvų perdavimą atliko Darius Kasparaitis.

Šeštadienį ketvirtąją vietą Atlanto divizione užimantis lietuvio Niujorko "Rangers" (55 tšk.) klubas svečiuose 4:5 (1:3, 2:1, 1:1) pralaimėjo Bafalo "Sabres" ledo ritulininkams.

Po D.Kasparaičio įvarčio pirmojo kėlinio pradžioje (5:22) svečiai pirmavo (1:0), o antrajame kėlinyje po lietuvio perdavimo (28:00) Petras Nedvedas sušvelnino rezultatą (2:4).

Pats D.Kasparaitis per 12 minučių ir 40 sekundžių tris kartus smūgiavo į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Likusius įvarčius Niujorko ekipai pelnė rusas Vladimiras Malachovas ir Matthew Barnaby.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Chrisas Grattonas, Rory Fitzpatrickas, Adamas Mairas, Miroslavas Satanas bei Curtis Brownas.

Dvidešimt aštuntą pergalė šešiasdešimtose rungtynėse iškovojo Pietryčių divizione pirmaujanti Dainiaus Zubraus Vašingtono "Capitals" (66 tšk.) ekipa, šeštadienį svečiuose 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) privertusi pasiduoti Floridos "Panthers" ledo ritulininkus.

Šiose rungtynėse lietuvis per 17 minučių tris kartus smūgiavo į varžovų vartus bei išvengė baugos minučių.

Įvarčių autoriai nugalėtojų gretose - Jeffas Halpernas ir Ivanas Čiernikas. Aikštelės šeimininkų gretose pasižymėjo Viktoras Kozlovas.Kitų šeštadienio NHL mačų rezultatai:

Sent Lujo "Blues" - Fynikso "Cyotes" 3:5Nešvilio "Predators" - Anahaimo "Mighty Ducks" 2:1Kolorado "Avalanche" - Minesotos "Wild" 3:2Kalgario "Flames" - Vankuverio "Canucks" 2:2 (po pratęsimo)Los Andželo "Kings" - Niujorko "Islanders" 2:3Monrealio "Canadiens" - Edmontono "Oilers" 3:2Atlantos "Thrashers" - Detroito "Red Wings" 2:6Kolumbo "Blue Jackets" - Čikagos "Blackhawks" 1:7Tampos Bay "Lightning" - Bostono "Bruins" 5:2Nju Džersio "Devils" - Pitsbergo "Penguins" 1:4Toronto "Maple Leafs" - Otavos "Senators" 2:1Filadelfijos "Flyers" - Karolinos "Hurricanes" 2:2 (po pratęsimo)