kyšininkai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kyšininkai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kyšininkai“.

Kyšiai ir kyšininkai – įprasta kasdienybė

Šalies policijos vadovai nuolat skelbia itin aktyviai kovojantys su kyšininkavimu, kad nebūtų galima „juodais“ pinigais tyliai anuliuoti kokį nors nusižengimą ar nusikaltimą, ir dėl to organizuojantys įvairias priemones bei akcijas, tačiau kyšininkavimas, rodos, nebeišraunamas. Kyšius policininkams bruka net ir nepilnamečiai pažeidėjai, lengvai perimantys gilias tradicijas iš tėvų ir senelių. Ir kaip nebruks, jeigu vis atsiranda kyšius imančiųjų – netgi reikalaujančiųjų.

Naminę degtinę gabenęs šilališkis nuo atsakomybės bandė išsisukti kyšiu

Pirmadienio rytą Šilalės policijos pareigūnams įkliuvo automobilio vairuotojas, gabenantis naminę degtinę. Siekdamas išvengti atsakomybės dėl padarytos nusikalstamos veikos vyriškis pasiūlė policijos patruliams kyšį. Dėl įvykio pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą, o minėtam vairuotojui pareikšti įtarimai ne tik dėl naminės degtinės gabenimo, bet ir dėl bandymo papirkti pareigūnus. Apie 9 val.
titulinis 2012-09-11

Kyšį ėmęs eksprokuroras atleistas nuo bausmės vykdymo pataisos namuose

Buvęs Generalinės prokuratūros pareigūnas privalės sumokėti 15 MGL (1950 litų) baudą , jam metams atidėtas bausmės vykdymas pataisos namuose. Lietuvos apeliacinis teismas pakeitė Kauno apygardos teismą sprendimą ir nutarė atleisti nuteistąjį  buvusį prokurorą Eriką Vaitiekūną nuo bausmės vykdymo pataisos namuose keičiant ją 15 MGLdydžio bauda.

Beveik penktadalis lietuvių duoda kyšį

Pagrindinės lietuvių korupcijos apraiškos yra kontrabandinių degalų, rūkalų ir maisto pirkimas, kreipimasis į gydytojus per pažįstamus ir atsidėkojimas, neoficialus užmokestis darbininkams, reikalų valstybinėse institucijose tvarkymas per pažįstamus, susitarimas su policijos pareigūnais, nuolaidų derėjimasis parduotuvėje neimant kasos čekio, rodo tyrimas.

A. Akstinavičius: Prezidentės metinio pranešimo keli niuansai

Jei toks pranešimas būtų perskaitytas prieš metus, sakyčiau, kad nereikia būti perdaug reikliems ir priekabiems – palaukime dar metus. Gal pernelyg sureikšminamas Prezidento metinis pranešimas, tačiau iš valstybės vadovo norisi išgirsti svarbiausius šalies padėties akcentus, opiausias problemas, prioritetus, pagrindines raidos kryptis.

Po Panevėžio savivaldybės stogu – kyšininkų grupuotė

Į korupcijos skandalą įklimpęs buvęs Statybos ir statinių priežiūros skyriaus vedėjas Mykolas Buzys realios laisvės atėmimo bausmės išvengė pareigūnams savo iniciatyva atskleidęs maždaug porą metų Panevėžio savivaldybėje sistemingai veikusią buvusių jos vadovų organizuotą nusikalstamą grupuotę. Pats M.Buzys atsipirko laisvės atėmimu vieneriems metams ir šešiems mėnesiams bausmės vykdymą atidedant dvejiems metams.

Prokurorai leido teisėjus vadinti kyšininkais

Visuomenę pasiekia vis daugiau faktų, kad prokuratūra nesusitvarko su sudėtingais iššūkiais ir yra įsprausta į kampą. Atrodo, kad prokurorai bijo net savo šešėlio ir dirba pagal užsakymus. Šiaulių apygardos prokuratūra nutraukė ikiteisminius tyrimus dėl Laimutės Kedienės ir Kauno apygardos teismo teisėjos Neringos Venckienės nepagarbos teismui. Ikiteisminis tyrimas dėl to atvejo buvo pradėtas Generalinėje prokuratūroje – pagal Teisėjų tarybos pirmininko pareiškimą.

Smulkių žuvelių gaudymas gilioje korupcijos jūroje

Konstitucinis teismas apgynė formalias kyšininkų teises. Dabar net Prezidentė stebisi, kad korupcija Lietuvoje suklestėjo, o nuteistųjų už kyšius praktiškai nebeliko. Neseniai buvo oficialiai suskaičiuota ir paskelbta, jog šią vasarą Lietuvos įkalinimo įstaigose sėdėjo net 1800 žmogžudžių, beveik antra tiek vagių, kone 1300 plėšikų, maždaug po 420 smurtautojų ir žagintojų.

Saldus policijos sunkmetis: kyšininkai tik perkeliami į kitas pareigas

Kaip pranešė LNK žinių tarnyba, dėl nurėžto finansavimo ir kadrų stokos, policininkų vadovai priversti pro pirštus žiūrėti į grubius savo pavaldinių pažeidimus. Esą, kyšininkai ne metami iš darbo, o tik perkeliami į kitas pareigas. Tokias, kur piknaudžiauti tarnyba negalėtų.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų