marcelas hossa

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marcelas hossa“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marcelas hossa“.

Dainiaus Zubraus ekipos nesėkmė NHL pirmenybėse

Trisdešimt ketvirtą pralaimėjimą 57-osiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė Dainiaus Zubraus Vašingtono "Capitals" klubas šeštadienį namuose 2:5 (1:1, 0:1, 1:3) nusileidęs Niujorko "Rangers" ledo ritulininkams. Lietuvis per 22 minutes 19 sekundžių kartą metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių. Po įvartį šeimininkams pelnė Aleksandras Ovečkinas ir Chrisas Clarkas.
2007-02-11

Ketvirtoji iš eilės Detroito klubo pergalė NHL pirmenybėse

Pirmadienį vienintelėse Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynės Detroito "Red Wings" klubas po sėkmingo trečiojo kėlinio svečiuose 4:3 (1:3, 0:0, 3:0) įveikė Niujorko "Rangers" ekipą. Ketvirtą vietą Vakarų konferencijoje užimančioje "Red Wings" (74 tšk.) komandoje pasižymėjo Pavelas Datsyukas, Jiris Hudleris, Robertas Langas ir Henrikas Zetterbergas.
2007-02-06

Lietuvių komandų pralaimėjimai NHL pirmenybėse

Pralaimėjimus Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse ketvirtadienį patyrė abu klubai, kuriuose rungtyniauja lietuviai. Septintąją vietą Rytų konferencijoje užimanti Dariaus Kasparaičio Niujorko "Rangers" (48 tšk.) komanda namuose 4:6 (0:1, 0:3, 4:2) turėjo pripažinti penktojoje pozicijoje konferencijoje esančių Otavos "Senators" (52 tšk.) ledo ritulininkų pranašumą.