Pralaimėjimus Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse ketvirtadienį patyrė abu klubai, kuriuose rungtyniauja lietuviai.

Septintąją vietą Rytų konferencijoje užimanti Dariaus Kasparaičio Niujorko "Rangers" (48 tšk.) komanda namuose 4:6 (0:1, 0:3, 4:2) turėjo pripažinti penktojoje pozicijoje konferencijoje esančių Otavos "Senators" (52 tšk.) ledo ritulininkų pranašumą.

Lietuvis per daugiau nei 14 žaidimo minučių (14:11) nė karto nemetė į svečių vartus, blokavo tris varžovų metimus bei pirmojo kėlinio viduryje (11:11) gavo dvi baudos minutes.

Arenos šeimininkams įvarčius per pirmąją trečiojo kėlinio pusę pelnė Petras Prucha, Jasonas Wardas, Marcelas Hossa ir Blairas Bettsas.

Nugalėtoju gretose įvarčiais dukart pasižymėjo Patrickas Eavesas, po kartą - Chrisas Kelly, Antoine`as Vermette`as, Danielis Alfredssonas bei Danny Heatley.

Į vienuoliktąją vietą tarp penkiolikos Rytų konferencijos klubų nukrito Vašingtono "Capitals" (45 tšk.) su Dainiumi Zubrumi, svečiuose 4:5 (1:2, 3:2, 0:1) nusileidęs į aštuntąją poziciją konferencijoje pakilusiai Tampos "Lightning" (46 tšk.) komandai.

Lietuvis per 18 minučių nė karto nemetė į arenos šeimininkų vartus, blokavo vieną varžovo metimą bei antrojo kėlinio pabaigoje (35:41) gavo dvi baudos minutes.

Du įvarčius svečiams pelnė Aleksandras Siominas, po vieną - Benas Clymeris ir Chrisas Clarkas.

"Lightning" gretose dviem įvarčiais pasižymėjo Vincentas Lecavalier`as, po vieną įmušė Ryanas Craigas, Vaclavas Prospalas bei Martinas St. Louisas.

Likusiuose ketvirtadienio NHL reguliariojo sezono mačuose svečiams pavyko iškovojo dar aštuonias pergales:

Dalaso "Stars"         -   Anahaimo "Ducks"         1:5
Filadelfijos "Flyers"  -   Monrealio "Canadiens"    2:4
Bostono "Bruins"       -   Niujorko "Islanders"     4:5 (po baudinių)
Bafalo "Sabres"        -   Toronto "Maple Leafs"    2:4
Los Andželo "Kings"    -   San Chosė "Sharks"       2:5
Fynikso "Coyotes"      -   Detroito "Red Wings"     1:5
Vankuverio "Canucks"   -   Minesotos "Wild"         2:5
Kolorado "Avalanche"   -   Kalgario "Flames"        3:7