Praeitą savaitę šokėjos Justinos Žemaitytės-Gaučienės ir jos vyro Tado šeimą aplankė gandrai – sutuoktiniai susilaukė sūnelio. Su naujienų ir pramogų portalo tv3.lt komanda Justina pasidalijo pirmaisiais motinystės džiaugsmais. „Prasidėjo mūsų antra savaitė ir gyvenimas tikrai pasikeitė, tačiau po truputį viskas dėliojasi į savas vėžes. Šeimos pareigomis dalijamės po lygiai – tiek vaikelio auginimo procese, tiek namų ruošoje, tiek kituose darbuose“, – pasakojo žinoma moteris.

Šokėjos, žiūrimiausio TV3 projekto „Šok su manimi“ dalyvės Justinos Žemaitytės-Gaučienės šeimą aplankė džiugios žinios. Gražuolė kartu su vyru, jėgos aitvarų valdymo treneriu Tadu susilaukė kūdikio. „Jau esu tėtis“, – savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje paskelbė naujas tėtis, pasidžiaugęs, jog gimė berniukas. Laimingą šeimą suskubo sveikinti draugai ir artimieji. Ši pora visada sugebėjo stebinti ne tik savo draugus, bet ir aplinkinius.

Neseniai populiari Lietuvos estrados atlikėja Laima Žemaitytė pranešė, kad atsisveikina su Lietuva ir emigruoja, nes ji namuose niekam nereikalinga. Širdį draskančią istoriją apie legendinę dainininkę šį trečiadienio vakarą 19.30 val. pasakos LNK infošou KK2. Laima susiruošė pradėti naują gyvenimą. Pasitikti senatvę toli nuo Lietuvos. Susikrovė daiktus ir išvyko toli, už tūkstančių kilometrų, į Londono priemiestį, pas dukrą Laurą.

Šokėja J. Žemaitytė nugalėjo savo baimę

„Šis žemaitukas, vardu Keltas, yra labai greitas ir mėgsta kandžiotis“, – taip šokėjai Justinai Žemaitytei buvo pristatytas žemaitukų veislės žirgas, kuriuo ji mokėsi joti. TV3 laidos „Sportuok su mumis“ filmavime dalyvavusi profesionali šokėja, kurią tikrai atsimena visi projekto „Šok su manim“ gerbėjai, ne juokais išsigando. Kaip jai sekėsi, TV3 žiūrovai pamatys jau šį sekmadienį 10.00 val. „Ant žirgo esu sėdėjusi tik vieną kartą, bet ir iki šiol šalia jų nesijaučiu gerai.
2014-06-12

Lietuvos sportininkų tatuiruotės: nuo žvaigždutės iki milžiniškos „rankovės“

Vis daugiau Lietuvos sportininkų ir į mūsų šalį atvykusių legionierių išsiskiria piešiniais ant kūno. Tatuiruotės – būdas išsiskirti, galimybė įamžinti svarbų gyvenimo etapą, gąsdinti ir netgi palaikyti ryšį su artimais žmonėmis. Balsas.lt žurnalistai kalbino garsiausius Lietuvos sportininkus ir užsienio legionierius, turinčius įspūdingiausias ir ryškiausias tatuiruotes. Povilas Mykolaitis (lengvoji atletika) 28 metų šuolininkas į tolį tatuiruotę ant kairiojo peties pasidarė prieš 7-8 metus.
2012-01-30

V. Žemaitytė universiados septynkovės varžybose iškovojo sidabro medalį

Šendžene (Kinija) vykstančių 26-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) merginų septynkovės varžybose Lietuvos atstovė Viktorija Žemaitytė iškovojo sidabro medalį. 26-erių metų lietuvė surinko 5958 taškus. Nugalėjo rusė Olga Kurbanova, o bronzos medalį pelnė čekė Katerina Čachova. V. Žemaitytė šeštadienį šuolių į tolį varžybose užėmė penktąją vietą (6 m 2 cm), ieties metimo rungtyje buvo aštunta (40 m 67 cm), o paskutinėje rungtyje - 800 m bėgime - 12-a (2 min.
2011-08-20

V. Žemaitytė universiados septynkovės varžybose išlieka antra

Šendžene (Kinija) vykstančių 26-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) merginų septynkovės varžybose Lietuvos atstovė Viktorija Žemaitytė po penkių rungčių užima antrąją vietą. Pirmauja rusė Olga Kurban. Ji V. Žemaitytę lenkia 107 taškais. Penktojoje rungtyje - šuolių į tolį varžybose - šeštadienį V. Žemaitytė užėmė penktąją vietą (6 m 2 cm). Septynkovininkės šeštadienį dar dalyvaus ieties metimo ir 800 m bėgimo varžybose.
2011-08-20

V. Žemaitytė universiados septynkovės varžybose žengia antra

Šendžene (Kinija) vykstančių 26-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) merginų septynkovės varžybose Lietuvos atstovė Viktorija Žemaitytė po keturių rungčių užima antrąją vietą. 100 m barjeriniame bėgime 26-erių metų lietuvė užėmė 15-ąją (14,35 sek.) vietą, šuolių į aukštį (1 m 86 cm; pakartotas asmeninis rekordas) ir rutulio stūmimo varžybose (13 m 86 cm) buvo pirma, o ketvirtojoje rungtyje - 200 m bėgimo varžybose - liko 15-as (25,52 sek.
2011-08-19

V. Žemaitytė sėkmingai startavo universiados septynkovės varžybose

Šendžene (Kinija) vykstančių 26-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) merginų septynkovės varžybose Lietuvos atstovė Viktorija Žemaitytė po dviejų rungčių dalijasi 1-2 vietas su prancūze Blandine Maisonnier. Pirmojoje rungtyje - 100 m barjeriniame bėgime - 26-erių metų lietuvė užėmė 15-ąją vietą (14,35 sek.) bei laimėjo šuolių į aukštį varžybas (1 m 86 cm). Septynkovės varžybose dalyvauja 25 sportininkės. Penktadienį jos dar varžysis rutulio stūmimo bei 200 m bėgimo rungtyse.
2011-08-19

Jaunosios Lietuvos dviratininkės grupinėse lenktynėse nenudžiugino

Italijoje vykstančio Europos dviračių plento čempionato jaunių (17-18 metų) merginų grupinėse lenktynėse sekmadienį Lietuvos atstovės Silvija Latožaitė ir Rūta Žemaitytė užėmė atitinkamai 29-ąją ir 30-ąją vietas. Nugalėjo atskiro starto lenktynių čempionė italė Rosela Rato (Rossella Ratto). Ji 69 km nuvažiavo per 2 val. 11 min. 13 sek. ir artimiausias varžoves aplenkė daugiau nei keturiomis minutėmis. Lietuvės nuo nugalėtojos atsiliko 12 min. 15 sek.