Šendžene (Kinija) vykstančių 26-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių (universiados) merginų septynkovės varžybose Lietuvos atstovė Viktorija Žemaitytė po dviejų rungčių dalijasi 1-2 vietas su prancūze Blandine Maisonnier.

Pirmojoje rungtyje - 100 m barjeriniame bėgime - 26-erių metų lietuvė užėmė 15-ąją vietą (14,35 sek.) bei laimėjo šuolių į aukštį varžybas (1 m 86 cm). Septynkovės varžybose dalyvauja 25 sportininkės. Penktadienį jos dar varžysis rutulio stūmimo bei 200 m bėgimo rungtyse. V. Žemaitytė septynkovės varžybose dalyvauja pirmą kartą po 2008 metų Pekino olimpinių žaidynių.

Vaikinų 800 m bėgimo atrankos varžybose Vitalijus Kozlovas užėmė ketvirtąją vietą ir pateko į pusfinalį. 24-erių metų bėgikas nuotolį įveikė per 1 min. 49,74 sek. ir laimėjo ketvirtąjį atrankos bėgimą. Atrankoje dalyvavo 51 sportininkas. Į pusfinalį pateko 1-3 vietas septyniuose atrankos bėgimuose užėmę atletai bei trys greičiausi iš likusių bėgikų.

Į vaikinų 110 m barjerinio bėgimo varžybų pusfinalį pateko Mantas Šilkauskas. 23-ejų metų lietuvis atrankoje tarp 33 dalyvių užėmė 20-ąją vietą (14,19 sek.). Vaikinų disko metimo atrankos varžybose Andrius Gudžius užėmė 13-ąją vietą ir nepateko į finalą.

20-metis lietuvis sėkmingiausiu, trečiuoju, bandymu diską numetė 56 m 59 cm. Iki 12-osios pozicijos ir kelialapio į finalą A. Gudžiui pritrūko 2 cm. Atrankos varžybose dalyvavo 22 disko metikai.