Anglijoje sužaistos „Premier“ lygos dešimtojo turo rungtynė. Šeštadienio dvikovų seriją „Premier“ lygoje nesėkmingai pradėjo „Chelsea“ atstovai. Jie namuose 0:2 nusileido „Brentford“ futbolininkams.

Jau dešimtąją minutę „Chelsea“ buvo arti savo įvarčio. Visgi, Noni Madueke smūgis sudrebino vartų konstrukciją. Dar vieną progą po devynių minučių turėjo Marcas Cucurella, bet ir jam pasižymėti nepavyko.

Neišnaudoję savo progų, šeimininkų atstovai buvo nubausti antrajame kėlinyje. Po aukšto perdavimo į baudos aikštelę Ethanas Pinnockas smūgiu galva išvedė „Brentford“ į priekį.

Nors rungtynių pabaigoje įvarčio reikėjo „Chelsea“, per pridėtą laiką dar kartą pasižymėjo „Brentford“ ekipa. Šeimininkų viltis išsigelbėti nubraukė Bryanas Mbeumo.

Po ketvirtojo pralaimėjimo per 10 rungtynių savo varžovų į priekį užleidę „Chelsea“ nukrito į vienuoliktą poziciją „Premier“ lygoje.

Pirmosios turo rungtynės buvo sužaistos dar penktadirnio vakarą, kai Londono „Tottenham“ pratęsė pergalingą žygį ir svečiuose 2:1 pranoko „Crystal Palace“ bei toliau pirmauja lygoje.

O kitose šeštadienio rungtynėse į pergalių kelią sugrįžo Londono „Arsenal“ komanda. Dešimtajame lygos ture „Arsenal“ namuose 5:0 susitvarkė su lygos autsaideriais

„Sheffield United“ futbolininkais. Septynis kartus laimėjusi ir triskart lygiosiomis sužaidusi Londono komanda pirmenybėse toliau rikiuojasi antra. Du trečdalius pirmojo kėlinio laiko kamuolį kontroliavusi „Arsenal“ komanda pirmajame kėlinyje įsiveržė į priekį 29-ąją minutę.

Puikiai baudos aikštelėje kamuolį susistabdęs Eddie Nketiah iššoko vienas prieš vartininką ir atliko smūgį nepalikdamas šiam vilčių atremti kamuolį.

Antrajame kėlinyje E. Nketiah pridėjo dar vieną įvartį. 50-ąją minutę varžovų vartininkui nesugavus kamuolio po kampinio, pirmasis prie jo suskubęs „Arsenal“ puolėjas galingu smūgiu siuntė jį į vartus. Nesužaidus nė valandai E. Nketiah jau džiaugėsi „hat-tricku“.

Perėmę kamuolį varžovų aikštės pusėje „Arsenal“ surado savo puolėją, kuris iš už baudos aikštelės ribų galingu šūviu į viršutinį vartų kampą pelnė savo trečiąjį įvartį šiose rungtynėse. Rungtynių pabaigoje „Arsenal“ dukart prašė pražangos varžovų baudos aikštelėje ir abu kartus tam buvo pasitelkta VAR peržiūra. Jei po pirmojo epizodo teisėjas pražangos neįžvelgė, tai antruoju bandymu „Arsenal“ gavo progą realizuoti 11 metrų baudinį.

Jį įvarčiu pavertė Fabio Vieira. Jau septintąją pridėto laiko minutę „Arsenal“ varžovų triuškinimą užbaigė Takehiro Tomiyasu pasižymėjęs po atliko kampinio.