Dar vieną pergalę NBA įsirašė Sakramento „Kings“ (23/14) ekipa. Šįkart Domanto Sabonio atstovaujama komanda nesunkiai 123:98 (33:28, 38:31, 24:21, 28:18) susitvarkė su Šarlotės „Hornets“ (8/27).

Primename, kad prieš kiek  daugiau nei savaitę Sakramento ekipai nepavyko įveikti „Hornets“ komandos. Rungtynėse, kurios buvo pažymėtos D. Sabonio antirekordu jie varžovams nusileido 104:111.

Šįkart D. Sabonis mače pasižymėjo dvigubu dubliu. Lietuvis pelnė 24 taškus (8/11 dvit., 1/2 trit., 5/6 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausias komandoje buvo vos tašku daugiau surinkęs Keeganas Murray, o arti dvigubo dublio buvi ir 8 taškus surinkęs bei 10 kamuolių atkovojęs Alexas Lenas.

Milesas Bridgesas buvo „Hornets“ lyderis, pelnęs 24 taškus, o dar 22 surinko Terry Rozieras.

Nors mačo pradžioje „Hornets“ dar kabinosi į rungtynes, „Kings“ surengė spurtą 30:10 ir prabėgus kiek daugiau nei trims antro kėlinio minutėms persvėrė rezultatą (50:35).

Trečiojo ketvirčio pradžioje Sakramentas išties nutolo, pelnydamas 11 taškų iš eilės ir susikrovęs pranašumą 84:62. Vėliau varžovams pasivyti nepavyko.

Penktadienį „Kings“ Filadelfijoje susitiks su „76ers“ ekipa, o „Hornets“ lauks San Antonijaus „Spurs“.

„Kings“: Keeganas Murray 25 (6 atk. kam.), Domantas Sabonis 24 (8/11 dvit., 1/2 trit., 5/6 baud., 10 atk. kam., 7 rez. perd.), Malikas Monkas 20 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), De’Aaronas Foxas 19 (3 rez. perd.).

„Hornets“: Milesas Bridgesas 24 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Terry Rozieras 22 (4 atk. kam.), Brandonas Milleris 15, Nickas Smirthas jaunesnysis 11.