Eurolygos atkrintamųjų rungtynių starte Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ 87:91 (25:26; 25:16; 20:21; 17:28) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ ekipai, kuri įsirašė pirmąją pergalę atkrintamųjų serijoje (1/0).

M. Grigonis šiose rungtynėse pasirodė solidžiai ir surinko 11 taškų, atkovojo 4 kamuolius ir padavė 2 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojus į pergalė vedė Bonzie Colsonas, kuris pelnė 18 taškų ir atkovojo 3 kamuolius.

Tuo tarpu lietuvio atstovaujamame klube rezultatyviausiai rungtyniavo Mathiasas Lessortas, kurio sąskaitoje – 22 taškai, 6 atkovoti kamuoliai ir 1 rezultatyvus perdavimas

Pirmajame kėlinyje tarp komandų vyko apylygė kova. Nors Kendrickas Nunnas siekė išvesti į priekį „Panathinaikos“, tačiau Lorenzo Brownas ir Jake‘as Cohenas vis lygino rezultatą ir neleido to įgyvendinti. Po geros J. Coheno atkarpos „Maccabi“ buvo kiek pabėgusi į priekį priekį (12:9), tačiau Marius Grigonis grąžino lygybę – 14:14. Vėliau ir toliau vyko apylygė kova, o po pirmo kėlinio svečiai pirmavo minimaliai – 26:25.

Antrojo kėlinio metu Luca Vildoza atidarė savo tritaškių seriją ir grąžino pranašumą „Panathinaikos“ – 31:29. Tuomet Atėnų klubas pradėjo tolti, o savo žodį tarė Bonzie Colsonas (37:44), bet labiau „Maccabi“ taip ir nepriartėjo. Po dviejų kėlinių Mariaus Grigonio ekipa turėjo gana apčiuopiamą persvarą – 50:42.

Po truputį Tel Avivo klubas artėjo ir po L. Browno metimo atsiliko 54:60. Nors K. Sloukas greitai atstatė dviženklį skirtumą, jį perpus rėžė Jasielis Rivero – 59:64. Pasibaigus trečiam ketvirčiui „Panathinaikos“ pirmavo 70:63.

Ketvirtajame kėlinyje „Maccabi“ pasivijo savo varžovus, o prabėgus kiek daugiau nei trims minutėms išsiveržė į priekį. Charakterį jiems pavyko išlaikyti iki pat rungtynių pabaigos ir Tel Avivo klubas šventė pergalę.

„Panathinaikos“: Mathiasas Lessortas 22 (6 atk. kam., 10 išpr. praž., 26 n.b.), Kostas Sloukas 12 (13 rez. perd.), Jerianas Grantas ir Marius Grigonis – po 11, Luca Vildoza (3/4 trit.) ir Kostas Mitoglou – po 9.

„Maccabi“: Bonzie Colsonas 18 (3/4 trit.), Lorenzo Brownas 16 (3/4 trit., 7 išpr. praž., 18 n.b.), Wade‘as Baldwinas 15, Joshas Nebo 12 (8 atk. kam.), Jasielis Rivero 9.

Primename, kad po reguliaraus sezono PAO liko antra, o Tel Avivo klubas įveikė įkrintamąsias, kuomet sutrypė Vitorijos „Baskonia“, taip užimdamas septintą poziciją.