Sekmadienį Kauno sporto halėje buvo užbaigtas TopSport Futsal A lygos sezonas. Lietuvos čempionų titulą apgynė „Kauno Žalgirio“ salės futbolo ekipa.

Finalinėje serijoje iki trijų pergalių kovoję „Kauno Žalgirio“ futbolininkai trečią kartą nugalėjo Jonavos „Vikingų“ ekipą. Varžovus „Kauno Žalgirio“ ekipa lemiamose rungtynėse palaužė rezultatu 4:1.

Į priekį žaliai baltų komandą pirmojo kėlinio viduryje išvedė komandos legionierius Vitinho. Likus 3 minutėm iki kėlinio galo dar vienu įvarčių kauniečių ekipoje pasižymėjo Vinicius Carvalho.

Po pertraukos, žalgiriečių pranašumą pirmosiomis minutėmis padidino dar vieną įvartį pelnęs Vinicius.

Likus 3 minutėm iki rungtynių galo žalgiriečių pranašumą ketvirtuoju įvarčių padidino komandos vartininkas Jordanas.

Paskutinėmis minutėmis savo pirmąjį įvartį „Vikingų“ ekipai pelnė Gytis Vasylius, bet trofėjų rungtynių pabaigoje į viršų kėlė „Kauno Žalgirio“ ekipa.

TopSport Futsal A lygos 2023/2024 metų geriausiu vartininku buvo išrinktas žaliai baltų vartų sargas Jordanas. Sezono MVP tapo Albertas Voskunovičius.

„Kauno Žalgiris“ Futsal A lygos trofėjų iškovojo 8 kartą iš eilės.