Pergalę NBA atkrintmaosiose iškovojo Majamio „Heat“ komanda. Eriko Spoelstra auklėtiniai išvykoje 111:101 (28:27, 30:34, 27:18, 26:22) nugalėjo Bostono „Celtics“ ekipą.

Serijos rezultatas tapo 1-1 ir Majamio komanda perėmė namų arenos pranašumą, kiti du mačai bus žaidžiami Floridoje.

„Heat“ ekipai Tyleris Herro pelnė 24 taškus ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų, Calebas Martinas ir Bamas Adebayo surinko po 21 tašką.

Svariai prie pergalės prisidėjo serbas Nikola Jovičius. Jis per 25 minutes įmetė 11 taškų (1/1 dvit., 3/4 trit.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo metimą, tačiau prasižengė 2 kartus ir suklydo 5 sykius.

Pralaimėjusiems Jaylenas Brownas pelnė 33 taškus, Jaysonas Tatumas įmetė 28.

Latvis Kristapas Porzingis pralaimėjusiems per 30 minučių pelnė 6 taškus (1/5 dvit., 0/4 trit., 4/4 baud.), sugriebė 8 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo 2 metimus, tačiau prasižengė 3 kartus bei suklydo 2 sykius.

„Heat“ krepšininkai šiame mače pataikė 23 tritaškius iš 43 ir užfiksavo naują frančizės įmestų tolimų metimų rekordą atkrintamosiose.

Trečiajame ketvirtyje 10 taškų be atsako įmetusi „Heat“ komanda įgijo tuo meto rekordinį, 12 taškų pranašumą – 82:70.

Paskutiniame kėlinyje Bostonas priartėjo iki šešių taškų, bet tada Calebas Martinas įmetė tritaškį ir per likusias tris minutes „Celtics“ arčiau nei per dvi atakas nepriartėjo.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 33 (9/14 dvit., 4/9 trit., 8 atk. kam.), Jaysonas Tatumas 28 (8/14 dvit., 2/6 trit., 8 atk. kam.), Derrickas White 13 (2/4 trit., 4 rez. perd.), Jrue Holiday 9 (3/8 dvit., 1/4 trit.), Kristapas Porzingis (1/5 dvit., 0/4 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Samas Hauseris (2/4 trit.) ir Alas Horfordas (8 atk. kam.) po 6.

„Heat“: Tyleris Herro 24 (6/11 trit., 5 atk. kam., 14 rez. perd.), Calebas Martinas (2/6 dvit., 5/6 trit.) ir Bamas Adebayo (9/12 dvit., 10 atk. kam.) po 21, Jaime Jaquezas 14 (1/7 dvit., 3/6 trit.), Nikola Jovičius 11 (3/4 trit., 9 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kld.), Haywoodas Highsmithas 9 (3/5 trit.), Duncanas Robinsonas 6.