14
Puerto Rikas – Serbija (nuotr. FIBA)

Tęsiantis pasaulio krepšinio čempionatui įvyko dar viena rinktinių kova B pogrupyje. Pirmadienį Maniloje ginklus surėmė Serbijos ir Puerto Riko nacionalinės komandos. Šiose rungtynėse daug intrigos nebuvo, kadangi serbai (2/0) nepasigailėdami 94:77 (27:15; 30:12; 16:27; 19:19) sutriuškino varžovus iš Puerto Riko (1/1).

14

Ši pergalė užtikrino serbams vietą kitame etape. Tuo tarpu Puerto Riko likimas paaiškės po sekančių rungtynių.

Mačą užtikrinčiau pradėjo serbai, kurie antrajame kėlinyje įspūdingai spurtavo 30:12 ir susikrovė 30 taškų pranašumą (57:27).

Nepaisant tokio serbų pareiškimo Puerto Rikas nepasidavė ir atsakė atsakė atkarpa 31:16, o trečiojo kėlinio pabaigoje sumažino skirtumą iki 15 taškų (58:73).

Visgi, labiau priartėti per likusį laiką nepavyko ir dviženklį pranašumą išlaikę serbai šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Bogdanas Bogdanovičius pelnęs 17 taškų, atkovojęs 5 kamuolius ir padavęs 5 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Puerto Riko komandoje lyderiavo Isaiahas Pineiro pelnęs 14 taškų ir padavęs 1 rezultatyvų perdavimą.

Puerto Riko rinktinė: Isaiahas Pineiro 14, Jordanas Howardas 13, Aleemas Fordas 9, Stephenas Thompsonas 9, Tremontas Watersas 9 (4 atk. kam., 9 rez. perd.), Ismaelas Romero 8, George Condittas 5 (11 atk. kam.).

Serbijos rinktinė: Bogdanas Bogdanovičius 17 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Nikola Jovičius 17 (4 rez. perd.), Aleksa Avramovičius 15, Nikola Milutinov 12 (6/11 dvit., 15 atk. kam.), Ognjenas Dobričius 9, Stefanas Jovičius 6 (6 rez. perd.), Marko Guduričius 5.

Primename, kad pirmame pirmenybių mače serbai 105:63 sutriuškino Kiniją, o Puerto Rikas po pratęsimo dramos 101:96 nugalėjo Pietų Sudaną.

Serbija kitas B grupės rungtynes žais su Pietų Sudanu, o Puerto Rikas susitiks su Kinija.