Šeštadienį Šveicarijoje buvo sužaistas moterų taurės finalas po kurio trofėjų į viršų kėlė lietuvė Rimantė Jonušaitė ir jos atstovaujama „Servette“ ekipa.

Finalinėse rungtynėse „Servette“ 3:2 nugalėjo „YB Frauen“ merginas bei apgynė šį titulą, kadangi „Servette“ ir praėjusiais metais sugebėjo triumfuoti Šveicarijos taurės turnyre.

Prie šių metų triumfo svariai prisidėjo lietuvė R.Jonušaitė. Rungtynes puolėja pradėjo ant suolo, o abi komandos per pirmąjį kėlinį pelnė po du įvarčius. 59 minutę R.Jonušaitė žengė į aikštę po keitimo ir vos po 9 minučių pelnė, kaip paaiškėjo vėliau, pergalingą rungtynių įvartį.

Daugkartinė Lietuvos čempionė pirmą kartą savo karjeroje trofėjų iškovojo užsienyje. Priminsime, kad „Milan“ klubui priklausanti puolėja paskolinta Šveicarijos „Servette“ ekipai, kuri taip pat kol kas pirmauja Šveicarijos lygoje ir turi gerus šansus pirmą kartą klubo istorijoje iškovoti tiek taurę, tiek triumfuoti šalies lygoje.