Vilniaus LFF stadione penktadienį finišavo Europos merginų U17 čempionato B diviziono atrankos mini turnyras.

Paskutinėse jo rungtynėse Kotrynos Kulbytės treniruojama Lietuvos merginų U17 rinktinė 1:4 (1:2) pralaimėjo Juodkalnijos futbolininkėmis.

Turnyro nugalėtojomis jau anksčiau tapo Slovakijos jaunosios futbolininkės, kurios laimėjo abejas rungtynes ir surinko 6 taškus, antra vieta atiteko Juodkalnijos rinktinei (3 taškai), trečios liko taškų neiškovojusios lietuvaitės.

Penktadienio dvikova sėkmingiau prasidėjo viešnioms – jau sužaidus penkias minutes jos pelnė pirmąjį rungtynių įvartį ir išsiveržė į priekį 1:0.

Kėliniui persivertus į antrą pusę, viešnios dar vienu smūgiu įtvirtino savo persvarą – ji tapo 2:0. Visgi į pertrauką lietuvaitės išėjo pozityvesnių nuotaikų, mat prieš pat pertrauką, per pridėtą pirmo kėlinio laiką įvarčiu pasižymėjo Austėja Jokubaitytė.

Vis dėlto po pertraukos šeimininkėms situacijos pakeisti nepavyko – antroje kėlinio pusėje viešnios įmušė dar du įvarčius ir iškovojo užtikrintą pergalę.