Prancūzijoje vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre į vienetų varžybų pusfinalį pateko 27-erių Justina Mikulskytė (WTA-331). Ji penktadienį per 1 valandą 36 minutes 6:0, 6:4 nugalėjo vardinį kvietimą gavusią Prancūzijos atstovę Dianą Martynov (WTA-853).

Pirmajame sete visiškai dominavusi lietuvė įteikė varžovei „riestainį“, D.Martynov nepajėgė susikurti nė vieno „break pointo“. Antrojo seto pradžioje J.Mikulskytei teko atlaikyti ne vieną „break pointą“. Laimei, varžovė savo progas švaistė, o lietuvė trečiajame geime atitrūko nuo korto šeimininkės. D.Martynov pamėgino atsitiesti šeštajame geime, kai laimėjo lietuvės padavimų seriją. Visgi, J.Mikulskytė jau kitame geime atsakė varžovei tuo pačiu. Dešimtajame geime D.Martynov dar turėjo „break pointą“, bet jo nerealizavo.

Lietuvė šiame mače po pirmųjų savo padavimų laimėjo 71 proc. įžaistų kamuoliukų, o varžovė – tik 46 proc.

J.Mikulskytei pergalė užtikrino 25 WTA vienetų reitingo taškus, tad mūsiškė WTA reitinge turėtų grįžti į 300-uką. Pusfinalyje lietuvės lauks dar viena vardinį kvietimą gavusi prancūzė – 30-metė Amandine Hesse (WTA-548), kuri geriausiais laikais buvo antrojo šimtuko žaidėja.

Dvejetuose J.Mikulskytė ir kartvelė Ekaterine Gorgodze dėl aukšto reitingo be kovos pateko į ketvirtfinalį, o jame atsisakė žaisti prieš amerikietes Grace Min ir Marią Mateas. Patekimas į ketvirtfinalį tenisininkėms garantavo po 13 WTA dvejetų reitingo taškų.

ITF serijos moterų teniso turnyro Prancūzijoje prizų fondą sudaro 40 tūkst. JAV dolerių. J.Mikulskytė į šį turnyrą atvyko po triumfo Belgijos teniso klubų pirmenybėse.