Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ įkrintamųjų rungtynėse namuose 118:94 (31:22; 23:28; 36:26; 27:18) žūtbūtinėje kovoje nugalėjo San Fransisko „Golden State Warriors“.

Pralaimėjimą patyrusiai San Francisko ekipai šis NBA sezonas jau yra baigtas. Tuo tarpu pergalę nuskynusi „Kings“ tęs kovas dėl vietos atkrintamosiose ir sekančiose rungtynėse susikaus su Jono Valančiūno atstovaujama Orleano „Pelicans“ ekipa.

Lietuvos krepšininkų komandų rungtynės įvyks naktį iš penktadienio į šeštadienį nuo 4.30 val. Lietuvos laiku.

Pats D. Sabonis šiose rungtynėse per 37 minutės surinko 16 taškų, 12 atkovotų ir 2 perimtus kamuolius, 7 rezultatyvius perdavimus.

Sakramento ekipą į pergalė vedė Keeganas Murray'us, kuris per 39 minutes surinko 32 taškus, 9 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius bei 3 klaidas.

Tuo tarpu pralaimėtojų gretose rezultatyviausias buvo S. Curry, kuris savo komandai pridėjo 22 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir padavė 2 rezultatyvius perdavimus.

„Warriors“: Stephenas Curry 22 (5/9 dvit., 3/7 trit., 4 atk. kam., 6 kld.), Jonathanas Kuminga (6/13 dvit., 7 atk. kam.) ir Mosesas Moody (2/4 trit.) po 16, Draymondas Greenas (2/4 trit., 6 rez. perd.) ir Andrew Wigginsas (3/7 dvit., 1/4 trit.) po 12, Brandinas Podziemski 5 (8 atk. kam.).

„Kings“: Keeganas Murray 32 (2/7 dvit., 8/13 trit., 9 atk. kam.), De'Aaronas Foxas 24 (9/17 dvit., 2/8 trit., 4 atk. kam., 6 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 17 (2/7 dvit., 3/4 trit., 4 atk. kam.), Domantas Sabonis 16 (7/13 dvit., 12 atk. kam., 7 rez. perd.), Keonas Ellis 15 (3/4 trit., 4 atk. kam., 5 rez. perd.), Trey Lylesas 7 (5 atk. kam.).