a. robbenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „a. robbenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „a. robbenas“.

Bundeslygos sezonas startavo dviem atšauktais čempionų įvarčiais

Startavo Bundeslygos sezonas. Jį sunkia pergale pradėjo titulą ginantis Miuncheno „Bayern“, penktadienį namuose 3:1 (1:0) nugalėjęs „Hoffenheim“ futbolininkus. Svečiai ilgą laiką sėkmingai gynėsi. „Bayern“ varžovų vartus atrakino 23-ąją minutę, kai po Joshua Kimmicho pakelto kampinio įmušė Thomas Mulleris (1:0). „Hoffenheim“ pirmajame kėlinyje galėjo išlyginti rezultatą, bet Joelintonas iš dėkingos padėties nepataikė į vartus.
2018-08-24

„Bayern“ žvangina ginklais: galime įveikti visus, „Real“ – ne išimtis

UEFA Čempionų lygos pusfinalyje – futbolo spektaklis. Į kovą stosiančios Miuncheno „Bayern“ ir Madrido „Real“ žvaigždės prieš kovą žvangina ginklais. Abejų komandų futbolininkai kalba apie pergalę. Cristiano Ronaldo turi silpnybių „Galime nugalėti bet ką. „Real“ – ne išimtis“, – pareiškė Arjenas Robbenas. Olandas 2007–2009 metais žaidė Madride, o vėliau persikėlė į Miuncheną, kuriame rungtyniauja iki šiol. „Jei „Real“ padarys klaidą, privalome ja pasinaudoti ir įmušti.
2018-04-25

Arjenas Robbenas: apie J. Mourinho ir P. Guardiolą

Arjenas Robbenas tiki, kad „Premier“ lygoje vyksiantys Jose Mourinho vadovaujamo „Manchester United“ ir Pepo Guardiolos „Manchester City“ derbiai bus daugiau nei dviejų strategų dvikova. Abiejų trenerių komandose rungtyniavęs olandas portalui „Goal.com“ sakė: „Abu treneriai yra nuostabūs ir profesionalūs, į komandas atsinešantys savo žaidimo stilių ir mentalitetą. Bus įdomu sekti jų komandų žaidimą, tačiau tai nebus tik Pepas prieš Mourinho. Viskas priklausys nuo žaidėjų aikštėje.