aina valatkevičiūtė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aina valatkevičiūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aina valatkevičiūtė“.

Lengvaatletė Aina Valatkevičiūtė universiadoje nepateko į finalą

Belgrade (Serbija) vykstančių 25-ųjų pasaulio studentų vasaros žaidynių (universiados) merginų 800 m bėgimo pusfinalyje trečiadienį Lietuvos atstovė Aina Valatkevičiūtė tarp 16 dalyvių užėmė devintąją vietą ir nepateko į finalą. 24-erių metų lietuvė distanciją įveikė per 2 min. 4,94 sek. (geriausias sezono rezultatas) ir pirmajame pusfinalio bėgime finišavo penkta. Į finalą iškopė po tris geriausias abiejų pusfinalio bėgimų dalyves bei dar dvi geriausios iš likusių sportininkių.
2009-07-08

Lengvaatletė A. Valatkevičiūtė pateko į universiados pusfinalį

Belgrade (Serbija) vykstančių 25-ųjų pasaulio studentų vasaros žaidynių (universiados) lengvosios atletikos merginų 800 m bėgimo atrankos varžybose antradienį Lietuvos atstovė Aina Valatkevičiūtė užėmė ketvirtąją vietą ir pateko į pusfinalį. 24-erių metų lietuvė distanciją įveikė per 2 min. 6,28 sek. Kita Lietuvos atstovė Jekaterina Šakovič liko 17-a (2.11,69) ir į pusfinalį nepateko.
2009-07-07

Sėkmingi Lietuvos lengvaatlečių startai Baltarusijoje

Baltarusijos sostinėje vykusiose tarptautinės Ravilios Agletdinovos atminimo lengvosios atletikos varžybose 1500 m moterų bėgimą laimėjo Eglė Krištaponytė - 4 minutės 22,55 sekundės. Rungties nugalėtoja pasiekė asmeninį rekordą bei geriausią sezono rezultatą Lietuvoje. Kitą geriausią sezono šalies rezultatą užfiksavo Živilė Balčiūnaitė, 10 000 m distancijoje sugaišusi 34 min. 12,00 sek.
2008-06-14

Sostinėje vyko "Vilniaus baltų" klubo taurės lengvaatlečių varžybos

Ketvirtadienį sostinėje vykusiose sporto klubo "Vilniaus baltai" taurės lengvosios atletikos varžybose užfiksuotas ketvirtas per visą Lietuvos istoriją rezultatas vyrų 800 m bėgimo rungtyje. Vitalijus Kozlovas šią distanciją įveikė per 1 minutę 47,81 sekundės.Greičiau už jį 800 m nubėgo tik Mindaugas Norbutas (1:46,64; 2003), Pavelas Fedorenka (1:47,1; 1989) bei Egidijus Petrikas (1:47,2; 1978).Kitų rungčių nugalėtojais varžybose sostinėje tapo: 100 m   - Audra Dagelytė (11,59 sek.
2007-06-08

Baigėsi Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurės varžybos

Pirmadienį Kaune baigėsi dvi dienas trukusios Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, kuriose buvo kovojama ir dėl LLAF sporto klubų taurės bei vyko šalies daugiakovių pirmenybės.Lietuvos daugiakovės čempione tarp moterų tapo Agnė Jakubauskaitė (4595 tšk.), aplenkusi Sigitą Lasavičiūtę (4398 tšk.) bei Tomą Alšauskaitę (4277 tšk.).Dešimtkovėje pirmas buvo Tadas Volkavičius (7335 tšk.), antras - Erlandas Kasperavičius (6301 tšk.), trečias - Egidijus Zaniauskas (6217 tšk.
2007-06-05

Lietuvos lengvosios atletikos čempionate kandidatai į pasaulio čempionatą iškovojo pergales

Dvi dienas Kaune vykusiame 79-ajame Lietuvos lengvosios atletikos čempionate rinktinės kandidatai dalyvauti rugpjūčio 23-31 dienomis Prancūzijoje vyksiančiame pasaulio čempionate nugalėjo savo rungtyse. Didžiausia lietuvių viltis pasaulio pirmenybėse olimpinis čempionas disko metikas Virgilijus Alekna diską nuskraidino 67,71 m, sprinterė Agnė Eggerth (Visockaitė - BNS) 100 m nubėgo per 11,37 sek. ir pagerino čempionatų rekordą, Kristina Saltanovič 20 km nužingsniavo per 1 val. 31 min. 9 sek.