andrejus zubkovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andrejus zubkovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andrejus zubkovas“.

Prieš pat čempionatą – triuškinanti Ispanijos nesėkmė

Ispanijos rinktinė pasirengimą artėjančiam pasaulio čempionatui baigė pralaimėjimu. Ji rezultatu 55:74 pripažino Rusijos pranašumą. Ispanijos rinktinė vertėsi be Marco Gasolio ir Rudy Fernandezo, pirmasis yra kamuojamas skrandžio problemų. Willy Hernangomezas pralaimėjusiems pelnė 26 taškus ir atkovojo 11 kamuolių, Juancho Hernangomezas įmetė 12, o 7 surinko Quino Colomas.
2019-08-28

Pirmoji Rusijos rinktinės pergalė – prieš belgus

Pirmąją pergalę 2019-ųjų pasaulio krepšinio čempionato atrankos turnyro rungtynėse iškovojo Rusijos rinktinė. Ji pirmadienį Žemutiniame Naugarde 74:69 (16:23, 20:13, 26:11, 12:22) palaužė Belgijos krepšininkus. Svečiai pirmavo du kėlinius. Trečiojo pradžioje iniciatyvą perėmė Rusijos krepšininkai. Jie ketvirtį laimėjo 26:11 (62:47). Rusai ketvirtajame kėlinyje atsipalaidavo, jį pralaimėjo 12:22, bet pergalę išsaugojo. Šeimininkai atliko 21, svečiai – 11 rezultatyvių perdavimų.
2017-11-27

Ispanai nugalėjo šeimininkus, rusai išsiuntė namo kroatus

Sekmadienį paaiškėjo paskutinieji Europos čempionato ketvirtfinalių dalyviai. Jais tapo Ispanijos ir Rusijos krepšininkai. Ispanai 73:56 (19:10, 14:15, 16:18, 24:13) nugalėjo šeimininkus turkus. Ispanijos rinktinė rungtynes pradėjo 5:0, o 13-ąją minutę pirmavo dvigubai – 24:12. Savų žiūrovų palaikomi turkai nepasidavė ir trečiojo kėlinio pabaigoje priartėjo 43:46, tačiau paskutinysis ketvirtis priklausė ispanams. Pastarieji per rungtynes metė 20 baudų, turkai – devynias.
2017-09-11

A grupės autsaiderių dvikovoje – triuškinanti Rusijos pergalė

Vienintele pergale Europos vyrų krepšinio čempionato šešių ekipų A grupės turnyrą baigė į atkrintamąsias varžybas nepatekusi Rusijos rinktinė, kuri ketvirtadienį 81:61 (12:22, 19:9, 24:19, 26:11) privertė pasiduoti taip pat pirmenybes su viena pergale baigusius autsaiderius Bosnijos ir Hercegovinos krepšininkus. 17 taškų prie pergalės prisidėjo Andrejus Zubkovas, 16 - Vitalijus Fridzonas, 15 - Andrejus Voroncevičius, 11 - Semionas Antonovas.
2015-09-10

Pirmoji Suomijos krepšininkų pergalė Senojo žemyno pirmenybių A grupėje

Prancūzijoje vykstančių Europos vyrų krepšinio pirmenybių šešių ekipų A grupės turnyre pirmą pergalę iškovojo Suomijos rinktinė, pirmadienį 81:79 (16:20, 20:18, 27:26, 18:15) privertusi pasiduoti trečią nesėkmę patyrusius Rusijos krepšininkus. 19 taškų prie pergalės prisidėjo Erikas Murphy'is, 16 - Sasu Salinas, 12 - Petteri Koponenas, 10 - Shawnas Huffas. Rusų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Vitalijus Fridzonas (22 tšk.), Andrejus Voroncevičius (13 tšk.