axelis merckxas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „axelis merckxas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „axelis merckxas“.

Iki Tour de France didžiojo finalo liko tik 2 dienos

Penktadienį 141 dviratininkas sėkmingai įveikė Tour de France XVIII-tąjį etapą Cahors – Angoulême. Tai buvo priešpaskutinis lygumos etapas, kuriame dar kartą – prieš šeštadienį laukiantį asmeninių lenktynių (CLM) etapą – savo pranašumus galėjo pademonstruoti sprinteriai. Pakankamai ilgą – 211 km – distanciją buvo numatyta įveikti per 5 valandas.28-erių metų prancūzas Sandy Casaras (Française des Jeux) numatytą distanciją įveikė per 5 val. 13 min. 31 sek.
2007-07-28

Dviratininkų lenktynėse Belgijoje Saulius Ruškys ketvirtadienį buvo penktas

Belgijoje vykstančių daugiadienių "Tour of Belgium" dviratininkų lenktynių antrame etape ketvirtadienį penktas finišavo "Marlux-Wincor Nixdorf" ekipai atstovaujantis Saulius Ruškys. Lietuvos dviratininkas 172,5 km distancijoje keturiolika sekundžių pralaimėjo nugalėtoju tapusiam olandui Jansui Koertsui (4 val. 15 min. 12 sek.) ir bendroje įskaitoje iš 33-čiosios vietos pakilo į 22-ąją.