brookas lopezas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „brookas lopezas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „brookas lopezas“.

Į muštynes įsivėlę „Bucks“ ir „Kings“ krepšininkai sulaukė NBA bausmių

NBA skyrė baudas Milvokio „Bucks“ ir Sakramento „Kings“ komandų aukštaūgiams. „Kings“ centras Trey Lylesas yra suspenduotas vienoms rungtynėms, o „Bucks“ gynybos ramtis Brookas Lopezas turės sumokėti 25 tūkst. JAV dolerių baudą. Konfliktas kilo rungtynių pabaigoje, kai T.Lylesas norėjo perimti kamuolį iš Giannio Antetokounmpo, bet tai nepatiko B.Lopezui ir pastarasis puolė aiškintis santykius.
2023-03-15

Galingai finišavusi „Bucks“ Rytų konferencijos finalą pradėjo pergale

Milvokio „Bucks“ krepšininkai pergale pradėjo Rytų konferencijos finalą, nors didžiąją dalį rungtynių buvo priversti vytis Toronto „Raptors“ ekipą. Vis tik galingas finišas mačo pabaigoje nulėmė šeimininkų pergalę 108:100 (23:34, 28:25, 25:24, 32:17). „Bucks“ serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1:0. Antrosios rungtynės po dviejų dienų vėl vyks Milvokyje. „Raptors“ pirmajame kėlinyje susikrovė 13 taškų persvarą, prieš lemiamą ketvirtį vis dar pirmavo 83:76, o likus žaisti 3 min.
2019-05-16

Broliai Lavrinovičiai metė iššūkį garsiems NBA bokštams

Garsiai visam pasauliui paskelbę, jog yra aukščiausi pasaulio dvyniai, broliai Darjušas ir Kšištofas neatsigina dėmesio ir komentarų. JAV ir Lietuvos krepšinio entuziastai diskutuoja, kas aukštesni – „LavTwins“ ar NBA žaidžiantys dvyniai Lopezai. Patys Lavrinovičiai nusprendė nedaugžodžiauti – susisiekę su Gineso rekordų organizacija siekia oficialaus pripažinimo ir pasaulio rekordo.
2019-02-12

Tritaškių fiesta Denveryje baigėsi „Bucks“ pergale ir centro rekordu

Keturi Milvokio „Bucks“ startinio penketo nariai pelnė daugiau nei 20 taškų, centras Brookas Lopezas pagerino karjeros rekordą ir įsūdė 8 tritaškius, o tokie skaičiai padėjo pasiekti pergalę ten, kur tą padaryti šiais metais nėra paprasta. „Bucks“ (10-3) išvykoje 121:114 (33:35, 30:24, 36:29, 22:26) palaužė Denverio „Nuggets“ (9-4). B. Lopezas su 28 taškais (8/13 trit.) buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. 22 surinko arti trigubio dublio buvęs Giannis Antetokounmpo (9 atk. kam., 8 rez.
2018-11-12

Domantas Sabonis praleido dar vienas rungtynes

Domantas Sabonis ir toliau gydosi čiurnos traumą. Šiąnakt krepšininkas praleido rungtynes namie su Los Andželo „Lakers“. Vis dėlto Indianos „Pacers“ laimėjo ir be lietuvio pagalbos – 110:100 (29:37, 28:22, 35:21, 18:20). Rezultatyvaus pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai pirmavo 37:25. „Pacers“ varžovus vijosi iki antrojo ketvirčio pabaigos, kai išsiveržė į priekį – 54:53. Trečiojo kėlinio pabaigoje Indianos komanda įgijo dviženklę persvarą – 85:74, o po ketvirčio pirmavo 92:80. Paskutiniame kėliny...
2018-03-20

Į mainų karuselę įsuktos ir NBA žvaigždės

Įsibėgėja NBA mainų karuselė. Joje atsidūrė NBA žvaigždės – Pau Gasolis, Dwightas Howardas, Brookas Lopezas ir D’Angelo Russellas. Netikėtas Los Andželo „Lakers“ žingsnis. Kalifornijos komanda išmainė vieną savo lyderių ir perspektyviausių krepšininkų – D. Russellą. 21-erių įžaidėjas išsiųstas į Bruklino „Nets“. Kartu ten išvyks ir 30-metis vidurio puolėjas Timofey Mozgovas.
2017-06-21

NBA. Po įspūdingos nakties liko vienintelis atkrintamųjų nežinomasis

Naktį iš pirmadienio į antradienį už Atlanto sužaistos devynerios NBA rungtynės. Neišvengta pratęsimo, krito favoritai, buvo ir rezultatyvių, ir gynybinių mačų. Dėl likusių dviejų kelialapių į atkrintamąsias kovoja Indianos „Pacers“, Čikagos „Bulls“ ir Majamio „Heat“. Geriausios „Pacers“ pozicijos. Indianos krepšininkai Filadelfijoje 120:111 nugalėjo vietos „76ers“. „Pacers“ pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios rungtynių minutės.
2017-04-11

NBA naktis. Lyderių pralaimėjimas ir trigubas Jimmy Butlerio dublis

NBA pralaimėjimą patyrė Bostono „Celtics“. Viena Rytų konferencijos lyderių krito Atlantoje – 116:123 pralaimėjo „Hawks“. Šeimininkai su minimalios išlygomis pirmavo beveik visų rungtynių metu. „Hawks“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 52:38 ir pataikė 11 tritaškių iš 23 (48 procentai). „Hawks“: Paulas Millsapas 26 (8/15 metimų, 9/12 baudų, 12 atkovotų kamuolių), Timas Hardaway 23 (10/17 met., 5 atk. kam., 5 rezultatyvūs perdavimai), Taureanas Prince’as 20 (7/13 met., 7 atk. kam.
2017-04-07

NBA lygoje – rezultatyvios dvikovos

Naktis NBA lygoje pasižymėjo rezultatyvumu. Visos 10 komandų perkopė 100 pelnytų taškų. Pergales iškovojo Portlando „Trail Blazers“, Sakramento „Kings“, Bruklino „Nets“, Los Andželo „Clippers“ ir Čikagos „Bulls“. Rezultatyviausias nakties rungtynes sužaidė Trail Blazers“. Portlando krepšininkai namie 130:117 sudorojo Finikso „Suns“. Šeimininkai pradėjo pirmauti 3-ąją rungtynių minutę ir buvo priekyje visą mačą.
2017-04-02

Mindaugas Kuzminskas nežaidė, „Knicks“ pralaimėjo

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Niurjoko „Knicks“ 112:120 svečiuose nusileido Bruklino „Nets“. Pralaimėjimą nuo suolo stebėjo lietuvis Mindaugas Kuzminskas, nežaidęs trenerio sprendimu. „Knicks“ 3-ąją minutę pirmavo 5:3, bet tai buvo viskas. „Nets“ greitai perėmė iniciatyvą. Šeimininkai 9-ąją minutę buvo priekyje 29:19. Trečiojo kėlinio pradžioje komandos skyrė 21 taškas (70:49, 25 minutė). Viskas, ką „Knicks“ pavyko padaryti – sumažinti skirtumą iki šešių (98:104, 43 min.