čeburinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „čeburinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „čeburinas“.

Viltys Konferencijų lygoje – gyvos: įspūdingai atsitiesęs „Žalgiris“ iš Šveicarijos grįžta su laimikiu

Ketvirtadienį Vilniaus „Žalgiris“ UEFA Europos Konferencijų lygos H grupės rungtynėse svečiuose sužaidė lygiosiomis 2:2 prieš daugkartinius Šveicarijos čempionus „Basel“ futbolininkus ir iškovojo gyvybiškai svarbius taškus norint tęsti kovą dėl patekimo į kitą etapą.
160 2022-10-27

Šį vakarą Vilniuje – lemtingos „Žalgirio“ rungtynės Konferencijų lygoje

Prieš ketvirtąsias rungtynes UEFA Europos Konferencijų lygoje „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas ir kapitonas Saulius Mikoliūnas kalbėjo apie tikėjimą ir būtinybę ištaisyti klaidas. Per pirmąsias trejas rungtynes „Žalgiris“ iškovojo tašką, tačiau savo kraitį gali ženkliai padidinti namuose atsirevanšuodamas Jerevano „Pyunik“ komandai už pralaimėjimą svečiuose prieš savaitę. Armėnijoje varžovai nugalėjo 2:0. „Laukia rimtos rungtynės. Dabar turime tik tašką. Nepasinaudojome galimybėmis.
2022-10-13

A lygos čempionų treneris Vladimiras Čeburinas: „Žalgiris“ privalo būti pirmas

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai trečiadienio vakarą namie 2:0 nugalėjo „Panevėžį“ ir užsitikrino 9-ąjį A lygos čempionų titulą bei tapo labiausiai tituluotu Lietuvos futbolo klubu. Pagrindinis sostinės pergalės kalvis- treneris Vladimiras Čeburinas. 56-erių kazachų specialistas Lietuvos stadionuose ne kartą įrodė savo vertę.
2021-11-25

Čeburinas: „Tai, ką kalbėjome per pertrauką, pavyko įgyvendinti“

„Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės prieš „Džiugą“ A lygoje kalbėjo apie pasiteisinusius pasikeitimus po pertraukos, o Saulius Mikoliūnas įvartį paskyrė ypatingai progai. Žalgiriečiai pirmajama kėlinyje nepasižymėjo, bet palaužė varžovus trimis įvarčiais netrukus po pertraukos – vienas po kito pasižymėjo Francis Kyeremeh, Ogenyi Onazi ir S. Mikoliūnas. „Pirmajame kėlinyje žaidimas nesiklijavo, nors ir turėjome progų. Nedavėme ir varžovams sukurti didelių progų.
2021-06-19

Čeburinas palieka „Sūduvą“

Marijampolės „Sūduvos“ komandą nuo 2016-ųjų rugsėjo treniravęs Vladimiras Čeburinas nusprendė nepratęsti sutarties su Lietuvos čempionais. „Treneris sakė, kad po keleto metų toli nuo namų apsisprendė dėl asmeninių priežasčių kol kas likti su šeima“, – po pokalbio su V. Čeburinu sakė „Sūduvos“ prezidentas Vidmantas Murauskas. V. Čeburinas su „Sūduva“ pasiekė geriausių rezultatų klubo istorijoje.
2019-12-22

Pasiruošimą sezonui Marijampolės „Sūduva“ baigė lygiosiomis Kipre

2019 metu sezonui besirengianti Lietuvos futbolo čempionė Marijampolės „Sūduva“ treniruočių stovykloje Kipre per paskutiniąsias kontrolines rungtynes su Aradipu „Ermis“ sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1). Lietuvos čempionams vienintelį įvartį 15 min. pelnė Sandro Gotalas, prie tolimojo virpsto sulaukęs puikaus Andro Švrljugos perdavimo iš dešiniojo atakos krašto. Kipro aukščiausioje lygoje rungtyniaujantys aikštės šeimininkai rezultatą išlygino 38 min., kai įmušė 11 metrų baudinį.
2019-02-14

Įdomioji statistika: čempioniški Marijampolės „Sūduvos“ skaičiai

Lietuvos futbolo sostine tituluojamame Sūduvos krašte palengva slūgsta euforija po antro iš eilės laimėto A lygos čempionų titulo. „Sūduvos“ futbolininkai mėgaujasi ilgai lauktomis atostogomis, o klubo vadovybė pradeda pasiruošimo naujam sezonui darbus. Alyga.lt sudarė svarbiausių 2018 metų sezono „Sūduvos“ komandai skaičių dešimtuką. 985. Toks vidutinis žiūrovų lankomumo vidurkis buvo fiksuojamas per A lygos rungtynes Marijampolėje. Iš viso į 17 „Sūduvos“ namų rungtynių atėjo 16 740 žiūrovų.