čempionų lyga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „čempionų lyga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „čempionų lyga“.

FIBA Čempionų lygoje laukia ispaniškas finalas: kausis „Unicaja“ ir „Lenovo“ ekipos

FIBA Čempionų lygos pusfinalyje pergalę nukalė Malagos „Unicaja“ ekipa, kuri 80:74 (15:26, 18:14, 26:15, 21:19) nugalėjo Mursijos UCAM komandą. Nors ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 2 minutes Malagos klubas dar turėjo tik minimalų pranašumą – 72:71, tačiau kelios sėkmingos atakos juos ryškiau išvedė į priekį. Po šių smūgių Mursijos klubas jau neatsigavo ir „Unicaja“ šventė pergalę. Malagos komanda pataikė 11 tritaškių iš 24 bandymų (44 proc.
2024-04-27

Dėl nieko nesigailintis „Manchester City“ treneris nesmerkia „Real“ už jų gynybinį žaidimo planą

Madrido „Real“ UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse po baudinių serijos 2:1 nugalėjo „Manchester City“ ir iškovojo paskutinį kelialapį į šio turnyro pusfinalį. Po ankstyvo Rodrygo įvarčio, „Man City“ dominavo, tačiau per 33 smūgius į vartus sugebėjo tik išlyginti rezultatą, kai tą padarė Kevinas De Bruyne‘as. Tuo tarpu „Real“ atliko tik 8 smūgius. Po rungtynių „Man City“ strategas Pepas Guardiola sakė, kad „nesmerkia“ Madrido klubo už jų žaidimo stilių.
2024-04-18

Čempionų lygoje – saldus „Real“ revanšas prieš „City“ ir gynybinė „Bayern“ pergalė

Madrido „Real“ ir Miuncheno „Bayern“ vienuolikės po gynybinio futbolo vakaro prasibrovė į Čempionų lygos pusfinalį.  Šios ekipos susitiko ir pastarųjų dviejų sezonų Čempionų lygos atkrintamosiose. Užpernai pusfinalyje triumfavo Karimo Benzemos vedami „Real“, o pernai pusfinalyje „City“ revanšavosi ir įveikė „karališkąjį“ klubą namuose net 4:0. Didžiulė įtampa vyravo Madrido „Real“ ir „Manchester City“ rungtynėse.
2024-04-18

Čempionų lygos ketvirtfinalyje – dramatiški posūkiai: sutriuškinta „Barca“ ir kitas „Borussia“ veidas

UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio atsakomosiose rungtynėse pergales šventė Paryžiaus „Saint-Germain“ ir Dortmundo „Borussia“ ekipos, kurios abi buvo patyrusios nesėkmes pirmuosiuose susitikimuose. „Camp Nou“ žaidusi „Barcelona“ po pirmųjų rungtynių turėjo vieno įvarčio persvarą, o savo padėtį dar labiau pasigerino po ankstyvo brazilo Raphinos įvarčio 1:0. Tačiau katalonams reikalai pradėjo griūti po Ronaldo Araujo 29-ą minutę užsidirbtos raudonos kortelės.
2024-04-17

„Barcelonos“ treneris: „Tikiuosi, jog vaiduokliai mirė“

„Barcelona“ UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalio pirmose rungtynėse svečiuose 3:2 įveikė Paryžiaus „Saint – Germain“ futbolininkus. Katalonų ekipos vyriausiasis treneris Xavi po šio susitikimo pasidalijo savo mintimis. „PSG išlieka poros favoritais. Bus labai sudėtinga laimėti Barselonoje. Šį kartą žaidėme gerai, nes buvome vieningi gynyboje. Labai didžiuojuosi, viskas pavyko puikiai. Turime pagerinti savo koncentraciją antrojo kėlinio pirmomis minutėmis.
2024-04-11

Įvarčių lietumi pažymėtas Čempionų lygos ketvirtfinalių vakaras pasibaigė be nugalėtojų

UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą sužaisti pirmieji du ketvirtfinalio susitikimai, kuriuose užfiksuotos lygiosios bei šūsnis įvarčių. Didelį ažiotažą kėlusios rungtynės Madride tarp vietos „Real“ ir čempionų titulą ginančios „Man City“ ekipos baigėsi taikiai 3:3 (2:1). Mačas prasidėjo uraganiška sparta, nes jau 2-ąją minutę baudos smūgiu Bernardo Silva sužaidė gudriai, užklupo nepasiruošusį Andrejų Luniną ir šį nuginklavo bei išvedė svečius į priekį.
2024-04-10

ISIS grasina Čempionų lygai: žada per ketvirtfinalius surengti teroristinius išpuolius

Antradienį UEFA Čempionų lygoje startuoja ketvirtfinalių etapas, tačiau „Islamo valstybė“ siekia sugadinti šią futbolo šventę ir grasina teroristiniais išpuoliais.  ISIS pirmadienį pagrasino įvykdyti keturis teroristinius išpuolius per šia savaitę žaidžiamas Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynes. Savo grasinimus ISIS paleido per žiniasklaidos priemonę, kuri yra atsakinga už „Islamo valstybės“ pranešimus.
2024-04-09

„Ryto“ jaunimas – Čempionų lygos pusfinalyje

Vilniaus „Ryto“ (3/0) jaunimo komanda prasibrovė į Čempionų lygos pusfinalį. Vilniečiai A grupės rungtynėse 86:76 įveikė Tenerifės „Lenovo“ ekipą ir grupės etapą užbaigė be pralaimėjimų. Pirma vieta grupėje Vilniaus klubui leido užsitikrinti vietą pusfinalio kovose. Nugalėtojams 19 taškų surinko Ignas Urbonas, 16 įmetė Matas Liutkevičius (12 rez. perd.), 12 – Grantas Križanauskas. Ispanijos ekipoje išsiskyrė 25 taškus pelnęs Noah Noargaardas, 20 surinko Mohamedas Sangare (15 atk. kam.
2024-04-04

Čemponų lygos burtai ketvirtfinalyje suvedė pastarųjų dviejų metų nugalėtojus

Penktadienį UEFA būstinėje Nione ištraukti Čempionų lygos ketvirtfinalio burtai. Intriguojanti akistata laukia Madrido „Real“ ir „Manchester City“ poroje, nes šios ekipos pakaitomis čempionėmis tapo pastaruosius dvejus metus.
2024-03-15

„Porto“ treneris pažėrė kaltinimų Mikeliui Artetai: „Jis įžeidė mano šeimą“

„Porto“ vyriausiasis treneris Sergio Conceicao po dramatiško pasitraukimo iš UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio pažėrė kaltinimų Londono „Arsenal“ strategui Mikeliui Artetai. „M.Arteta rungtynių metu atsisuko į suolą ir įžeidė mano šeimą ispaniškai. Pasakiau jam, kad žmogaus, kurį jis įžeidė, jau nebėra tarp mūsų. Tegul jis nerimauja, kaip treniruoti savo komandą, kuri turi daugiau daugiau kokybės ir galėtų žaisti žymiai geriau“, – po šio susitikimo pareiškė strategas.