darius aučyna

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „darius aučyna“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „darius aučyna“.

Arvydą Gronskį užstojęs Gytis Masiulis džiaugiasi Šaro pamokomis ir tėčio karjera

Šešios pergalės, vienas pralaimėjimas. Tokia Lietuvos jaunimo iki 20-ies metų (U-20) rinktinės statistika ką tik pasibaigusiame Europos čempionate. Vis dėlto vienintelė nesėkmė buvo itin skaudi – nusileista aštuntfinalyje ir užimta devintoji vieta. Pirmadienį Lietuvos krepšininkai, su lyderiu žalgiriečiu Gyčiu Masiuliu priešaky, grįžta namo. Nemano, kad žaidė prasčiau už ispanus Lietuviai laimėjo A grupę, nugalėję Juodkalnijos, Turkijos ir Didžiosios Britanijos krepšininkus.
2018-07-23

Ginkluoti, stiprūs, bet nepavojingi: Lietuvos lengvaatlečiai – kariškiai

Ginkluoti, stiprūs, bet nepavojingi. Lietuvos lengvaatlečiai maratonininkė Rasa Drazdauskaitė, šuolininkas į tolį Darius Aučyna bei disko metikas Eligijus Ruškys sportinę aprangą iškeitė į kariškių uniformas. Pastarieji du sportininkai – Lietuvos krašto apsaugos savanoriai, o R.Drazdauskaitė – jau profesionaliosios kariuomenės narė. Kuopoje – būrys sportininkų „Panevėžio Karaliaus Mindaugo husarų batalione dirbu jau ketvirtus metus.
2014-05-15

Lengvaatletis Darius Aučyna – 11-as

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančio Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato šuolių į tolį varžybose penktadienį Lietuvos atstovas Darius Aučyna užėmė 11-ąją vietą. 20-metis lietuvis finale pirmuoju bandymu nušoko 7 m 39 cm. Antrasis ir trečiasis Dariaus mėginimai nebuvo įskaityti. Mūsų šalies atstovas pranoko tik Graikijos atletą.
2009-07-17

Darius Aučyna – finale

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione vykstančio Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato šuolių į tolį atrankos varžybose ketvirtadienį Lietuvos atstovas Darius Aučyna užėmė trečiąją vietą ir pateko į finalą. 20-metis lietuvis trečiuoju bandymu įvykdė kvalifikacinį normatyvą (7 m 65 cm). Jis nušoko 7 m 78 cm.
2009-07-16

Sporto karalienė okupuoja Kauną

Šiandien Kaune prasideda įspūdinga sporto karaliene tituluojamos lengvosios atletikos šventė – Europos jaunimo (iki 23 metų) čempionatas. Tiesa, šiandien vyks tik čempionato atidarymo iškilmės, teatralizuotas renginys „Lietuvos tūkstantmetis“. Į kovą dėl 44 medalių komplektų atletai stos rytoj. O pirmą kartą Lietuvoje rengiamos tokio aukšto lygio lengvosios atletikos pirmenybės finišuos sekmadienį. Kaune varžysis beveik 1000 lengvaatlečių iš 43 Europos šalių.
2009-07-15

Turine aukštumas pasiekė tik merginos

Vakar Italijos mieste Turine pasibaigė Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo dešimt Lietuvos lengvaatlečių. Niekam iš Lietuvos atstovų medalių iškovoti nepavyko, tačiau dvi sportininkės - Viktorija Žemaitytė ir Lina Grinčikaitė - pateko į geriausiųjų aštuntukus. Perrašė istoriją Daugiakovininkė V.Žemaitytė penktadienį penkiakovės rungtyje pasiekė asmeninį rekordą (4516 taškų) ir tenkinosi 6 vieta.
2009-03-09

Turine – gausi lietuvių delegacija

Šiandien Turine (Italija) prasideda 30-asis Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas. Tris dienas truksiančiose varžybose dalyvaus 10 Lietuvos atletų. Pirmą kartą tokiame renginyje mūsų šaliai atstovaus toks gausus sportininkų būrys. Iki šiol didžiausia Lietuvos komanda (7 atletai) startavo 1992 metais irgi Italijoje - Genujoje. Į Turiną turėjo vykti ne dešimt, o vienuolika lengvaatlečių, tačiau Atėnų olimpinė septynkovės vicečempionė Austra Skujytė netikėtai pasitempė riešą.
2009-03-06

Austrijoje – bėgikės L. Grinčikaitės triumfas!

Austrijos mieste Lince ketvirtadienį vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose bėgikė Lina Grinčikaitė 60 m bėgimo rungtyje pasiekė geriausią šio sezono rezultatą. Lietuvė atrankos bėgime distanciją įveikė per 7,39 sek. ir užėmė antrąją vietą, o finale, nubėgusi per 7,32 sek., nepaliko vilčių varžovėms ir finišavo pirma. Vitalijus Kozlovas užėmė trečiąją vietą 800 m bėgime. Lietuvos atstovas trasą įveikė per 1 min. 49,20 sek.
2009-02-06

V. Kozlovas pagerino Lietuvos rekordą

Austrijos sostinėje Vienoje antradienį vykusiose uždarų patalpų lengvosios atletikos varžybose bėgikas Vitalijus Kozlovas pagerino Lietuvos 800 m bėgimo rungties rekordą. Lietuvos atstovas, kuris distanciją įveikė per 1 min. 48,42 sek., savo bėgime užėmė pirmąją vietą, o bendrojoje įskaitoje liko trečias. Tai net 1,04 sek. geresnis laikas už 1990 metais Pavelo Fedorenkos pasiektą Lietuvos rekordą. Pasiektas rezultatas V. Kozlovui atvėrė kelią į Europos uždarų patalpų čempionatą.
2009-02-04

L. Grinčikaitė triumfavo šeštąkart iš eilės

Savaitgalį Vilniuje vykusiose Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės uždarųjų patalpų varžybose nemažai sportininkų pasiekė geriausius sezono rezultatus Lietuvoje. Mūsų šalies sprinterė Lina Grinčikaitė, greičiausiai nubėgusi 60 metrų, LLAF taurės varžybas laimėjo šeštą kartą iš eilės. Penktą kartą iš eilės 400 m bėgimo rungtyje nepralenkiamas buvo Vitalijus Kozlovas, ketvirtą kartą iš eilės 60 m barjerinį bėgimą laimėjo Simona Tamošaitytė, o trišuolio rungtį - Mantas Dilys.