dižonas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dižonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dižonas“.

Dviprasmiškas sprendimas: pergales skinantys „Ryto“ varžovai atleido trenerį

Čempionų lygoje nepralaiminti Dižono JDA komanda atleido vyriausiąjį trenerį Nenadą Markovičių. JDA iki šiol laimėjo visas penkias Čempionų lygos akistatas, o artimiausią mačą žais prieš Vilniaus „Ryto“ ekipą. Prancūzijos lygoje sekasi prasčiau, kuri Dižono klubas turi 6 pergales ir 9 pralaimėjimus.
2023-12-14

Stebuklingai į rungtynes grįžęs „Rytas“ galiausiai krito Dižone

Vilniaus „Rytas“ FIBA Čempionų lygoje 83:87 (21:32, 9:21, 29:16, 23:18) patyrė dramatišką pralaimėjimą. Trečiojo kėlinio pradžioje net 25 taškų skirtumu atsilikinę Giedriaus Žibėno auklėtiniai ketvirtojo kėlinio pabaigoje buvo priartėję iki 2 taškų žymos, tačiau perlaužti rungtynių sostinės krepšininkai nesugebėjo.
2023-10-18

„Rytas“ pradeda žygį Čempionų lygoje: tikisi nutraukti trijų sezonų prakeiksmą

Antradienio popietę Vilniaus „Ryto“ komanda pasiekė Dižono miestą Prancūzijoje, su kurios komanda trečiadienio vakarą susirems pirmosiose Čempionų lygos rungtynėse. Mintimis apie būsimą varžovą pasidalino komandos treneris Giedrius Žibėnas. Pasak stratego, kaip ir „Rytas“, taip ir Dižono JDA komanda per vasarą atsinaujino, bet svarbiausius branduolio žaidėjus prancūzams pavyko išsaugoti.