dmitrijus kulaginas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dmitrijus kulaginas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dmitrijus kulaginas“.

Pirmoji Rusijos rinktinės pergalė – prieš belgus

Pirmąją pergalę 2019-ųjų pasaulio krepšinio čempionato atrankos turnyro rungtynėse iškovojo Rusijos rinktinė. Ji pirmadienį Žemutiniame Naugarde 74:69 (16:23, 20:13, 26:11, 12:22) palaužė Belgijos krepšininkus. Svečiai pirmavo du kėlinius. Trečiojo pradžioje iniciatyvą perėmė Rusijos krepšininkai. Jie ketvirtį laimėjo 26:11 (62:47). Rusai ketvirtajame kėlinyje atsipalaidavo, jį pralaimėjo 12:22, bet pergalę išsaugojo. Šeimininkai atliko 21, svečiai – 11 rezultatyvių perdavimų.
2017-11-27

Ispanai nugalėjo šeimininkus, rusai išsiuntė namo kroatus

Sekmadienį paaiškėjo paskutinieji Europos čempionato ketvirtfinalių dalyviai. Jais tapo Ispanijos ir Rusijos krepšininkai. Ispanai 73:56 (19:10, 14:15, 16:18, 24:13) nugalėjo šeimininkus turkus. Ispanijos rinktinė rungtynes pradėjo 5:0, o 13-ąją minutę pirmavo dvigubai – 24:12. Savų žiūrovų palaikomi turkai nepasidavė ir trečiojo kėlinio pabaigoje priartėjo 43:46, tačiau paskutinysis ketvirtis priklausė ispanams. Pastarieji per rungtynes metė 20 baudų, turkai – devynias.