dovydas vaivada

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dovydas vaivada“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dovydas vaivada“.

Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės čempionai – Elzbieta Adomaitytė ir Dovydas Vaivada

2021 m. Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės čempionatas, kurio nugalėtojais tapo Elzbieta Adomaitytė ir Dovydas Vaivada. Vilniuje vykusio čempionato moterų varžybose E. Adomaitytė surinko 1381 tašką, o už jos nugaros liko Aurelija Tamašauskaitė (1358) ir Medėja Gineitytė (1300). Merginų jaunimo (iki 21 metų) įskaitoje prizines vietas užėmė E. Adomaitytė, M. Gineitytė ir Tėja Pakinkytė (962). Vyrų varžybose D. Vaivada surinko 1497 taškus, o kitas prizines vietas užėmė Titas Puronas (1483) ir Noju...
2021-11-07

Lyderiavęs penkiakovininkas Vaivada Europos čempionate galiausiai liko už dešimtuko ribų

Žemutiniame Naugarde (Rusija) vykstančiame šiuolaikinės penkiakovės 2021 m. Europos čempionate Dovydas Vaivada užėmė 17-ąją vietą. Kaunietis surinko 1412 taškų. Po 2 rungčių D. Vaivada buvo varžybų lyderis. Plaukdamas (2 min. 5,04 sek.; 300 taškų) buvo ketvirtas, o fechtuodamasis (25 pergalės, 11 pralaimėjimų; 251) - antras. Deja, jojant pavyko pelnyti tik 251 tašką iš 300 galimų ir buvo smuktelėta į 7-ąją vietą. Bėgdamas ir šaudydamas lietuvis buvo 23-as (11 min. 29,20 sek.
2021-07-10

Serapinaitė ir Vaivada pasaulio čempionate – penkti

Egipto sostinėje Kaire šiandien pasibaigusio šiuolaikinės penkiakovės 2021 m. Pasaulio čempionato mišrių estafečių varžybose Ieva Serapinaitė ir Dovydas Vaivada užėmė 5-ąją vietą. Plaukimo rungtyje lietuviai tapo pirmaisiais varžybų lyderiais. Mūsiškiai 200m įveikė per 1 min. 55,99 sek. ir pelnė 319 taškų.
2021-06-14

Kinderio viltis šiuolaikinės penkiakovės pasaulio čempionato sudaužė jojimo rungtis

Sekmadienį Kaire (Egiptas) vykusiame šiuolaikinės penkiakovės 2021 m. pasaulio čempionato vyrų varžybų finale Justinas Kinderis užėmė 18-ąją vietą, Dovydas Vaivada - 30-ąją. Vyrai kovas pradėjo dar šeštadienį fechtavimosi pagrindiniu etapu. Jame puikiai pasirodė J. Kinderis, laimėjęs 24 kovas iš 35 (244 taškai) ir pasidalijęs 3-5 vietas su baltarusiu Ilja Palazkovu bei ispanu Aleixu Heredia.
2021-06-13

Kinderis ir Vaivada pateko į šiuolaikinės penkiakovės pasaulio čempionato finalą

Šiuolaikinės penkiakovės 2021 m. Pasaulio čempionato vyrų atrankos varžybų barjerą įveikė abu atrankoje dalyvavę lietuviai – Justinas Kinderis ir Dovydas Vaivada. J. Kinderis atrankos A grupėje surinko 1101 tašką ir užėmė 5-ąją vietą. Lietuvis buvo 12-as fechtuojantis (13 pergalių iš 26 galimų; 210 taškų), 20-as - plaukianti (2 min. 11,15 sek.; 288) ir 3-as – bėgant bei šaudant (11 min. 37,10 sek.
2021-06-11

Europos čempionato pabaigoje - mišrių estafečių bronza Lietuvai

Lenkijoje pasibaigusio 2019 metų Europos šiuolaikinės penkiakovės jaunimo (iki 24 metų) čempionato paskutinę dieną Aurelija Tamašauskaitė ir Dovydas Vaivada iškovojo bronzos medalius mišrių estafečių rungtyje! Lietuviai surinko 1414 taškų ir nusileido tik vokiečiams Piai Bukow bei Pele Uibeliui (1431) ir lenkams Nataliai Dominiak bei Kamiliui Kasperczakui (1417). Dėl apdovanojimų rungėsi 15 komandų.
2019-11-24

Du Lietuvos penkiakovininkai pateko į Europos čempionato finalą

Bate (Anglija) vykstančiame 2019 metų šiuolaikinės penkiakovės Europos čempionate vyrų varžybų atrankos barjerą įveikė abu Lietuvos atstovai - Justinas Kinderis ir Dovydas Vaivada. Atrankos A grupėje D. Vaivada surinko 1138 taškus ir užėmė 5-ąją vietą, o J. Kinderis, pelnęs 1136 taškus, buvo 12-as. Itin gerai abu lietuviai pasirodė fechtavimosi rungtyje. Joje K. Kinderis laimėjo 20 kovų iš 29 (250 taškų) ir buvo antras.
2019-08-08

Į jaunimo olimpines žaidynes Buenos Airėse vyks 14 Lietuvos sportininkų

Tramplinas į suaugusiųjų sportą ir didžiulė konkurencija kovoje dėl medalių – tokia jaunimo olimpinių žaidynių vizitinė kortelė. Spalį šios varžybos vyks Argentinos sostinėje Buenos Airėse. Lietuvai jose atstovaus 14 sportininkų, t. y. 0,3 procento nuo visų dalyvių. Iš viso Argentinoje varžysis 200 valstybių atletai, kurių amžius nuo 15 iki 18 metų. 32 sporto šakų atstovai kovos 36 rungtyse, žaidynėse bus išdalytas 241 medalių komplektas.
2018-08-28

Mišrių estafečių varžybose – aštuntoji vieta

Lietuvos penkiakovininkai baigė pasirodymą 2018 metų Europos čempionate Vengrijoje. Paskutinę varžybų dieną mišrių estafečių varžybose startavę Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir Dovydas Vaivada užėmė aštuntąją vietą. Kauniečiai buvo treti plaukimo rungtyje (1 min. 57,27 sek.; 316 taškų), tačiau liko 10-i fechtuodamiesi (11 pergalių ir 25 pralaimėjimai; 168), o jodami pelnė 262 taškus iš 300 galimų. Bėgdami ir šaudydami lietuviai buvo greičiausi (10 min. 57,45 sek.
2018-07-24

Dovydas Vaivada Kaire užėmė 20-ąją vietą

Kaire šiandien įvyko 2017 metų šiuolaikinės penkiakovės Pasaulio taurės turnyro, kurio finalas birželio 22–25 dienomis vyks Vilniuje, II etapo vyrų varžybų finalas. Jame dalyvavęs Dovydas Vaivada užėmė 20-ąją vietą. 19-mečiam kauniečiui šiandien nepavyko fechtavimosi rungtis, kurioje buvo laimėtos 11 dvikovų iš 34 (32 vieta; 167 taškai), tačiau plaukdamas jis buvo šeštas (2 min. 4,55 sek.; 301 taškas), o jodamas viską atliko idealiai ir surinko maksimaliai įmanomus 300 taškų.